Mládež

Vážení rodiče,

rádi bychom vás přivítali na ČECHII. Jsme rádi, že jste zvolili právě náš klub, a pevně věříme, že se zde dětem i vám bude líbit. Naším cílem je plně otevřít potenciál vašeho dítěte, a to nejen po fotbalové, ale především po lidské stránce. S principy spolupráce vás bude trenér postupně seznamovat osobně. Tímto textem vám chceme vše trochu usnadnit, popsat filozofii našeho klubu a připravit na to, co vás v budoucnu čeká.

Pro naše trenéry je velmi důležité, aby rodiče pochopili základní myšlenku a vizi fotbalu dětí, který se velmi zásadně liší od fotbalu dospělých

U malých fotbalistů se snažíme rozvíjet především radost, lásku a vztah k fotbalu a pohybu vůbec. Děti učíme a vychováváme formou her, pozitivního přístupu a pochvaly. Fotbal nebereme pouze jako sport a klub jako zařízení, kam své děti umisťujete. Fotbal je prostředkem, jímž spoluutváříme osobnost dítěte. Sport obecně rozvíjí vlastnosti, kterépomohou dítěti být úspěšnými a šťastnými v dospělosti.

Budeme se snažit, aby fotbal přinášel dětem i vám rodičům především spoustu společných chvil, pozitivních zážitků a nová přátelství. Hledejme cesty, jak dítě maximálně podporovat v tom, co ho baví. Není důležité, jestli z něj vyroste profesionální fotbalista, bude hrát fotbal na amatérské úrovni nebo se rozhodne dělat jiný sport. Podstatou je, že společně u dítěte vytváříme určitý životní styl, kterým se bude ubírat a předávat ho dál.

Naším společným cílem je vychovat sebevědomého, samostatného, zodpovědného a pozitivně smýšlejícího člověka, který se neztratí v moderní společnosti. Bude rád hrát za náš klub nebo se vracet do míst, kde našel spoustu kamarádů a skvělých trenérů. Všem nám v tomto úsilí přejeme spoustu trpělivosti!

NÁBOR - HLEDÁME NOVÉ SPOLUHRÁČE

Už opět můžeme trénovat a tak hledáme nové spoluhráče ročníků 2010-2015.

V sezoně trénujeme 2x týdně v našem areálu Čechie, Smrčinská 5, Praha 5 na travnatých hřištích. Nábor nových hráčů probíhá celoročně a přesné termíny tréninků i kontakty na trenéry naleznete v sekci mládež vždy v konkrétní kategorii. Všichni naši trenéři mají licence UEFA.

V zimních měsících přidáváme tréninky v tělocvičně ZŠ Weberova či gymnastické hale SK Hradčany.

Přijďte si s dětmi tréninky vyzkoušet a najít pro ně nové kamarády :)

Prosím přečtěte si náš -> Kodex Mládeže

Za realizační tým mládeže SK Čechie Smíchov

Jan Janota, šéftrenér mládeže
Luboš Červenka, assitent šéftrenéra mládeže
David Anděl, sekretář klubu