ČECHIE SMÍCHOV
ČECHIE SMÍCHOV
A3A 1. B TŘÍDA
24. února 15:30
VS
STADION
Motorlet
Fotbalový klub Újezd nad Lesy

TERMÍNOVÉ TABULKY

19. ledna 12:00
SK Čechie Smíchov
3 : 4
FOTBALOVÝ KLUB FC ZLIČÍN
26. ledna 16:00
SK Čechie Smíchov
4 : 1
FK Dobříč
10. února 14:00
FK Admira
1 : 1
SK Čechie Smíchov
17. února 14:00
SK Čechie Smíchov
5 : 2
TJ Sokol Lipence, z.s.
24. února 15:30
SK Čechie Smíchov
- : -
Fotbalový klub Újezd nad Lesy
3. března 10:30
SK Čechie Smíchov
- : -
FK Lety
9. března 17:00
SK Čechie Smíchov
- : -
AFK SLAVIA MALEŠICE
17. března 15:00
Bohnice
- : -
SK Čechie Smíchov
23. března 11:00
SK Čechie Smíchov
- : -
FOTBALOVÝ KLUB FC ZLIČÍN
30. března 15:30
SK Čechie Smíchov
- : -
Bílá Hora
7. dubna 16:30
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s. B
- : -
SK Čechie Smíchov
13. dubna 17:00
SK Čechie Smíchov
- : -
Miškovice
21. dubna 17:00
Stodůlky
- : -
SK Čechie Smíchov
27. dubna 11:00
SK Čechie Smíchov
- : -
Sportovní klub Zbraslav B
5. května 17:00
Řepy
- : -
SK Čechie Smíchov
11. května 11:00
SK Čechie Smíchov
- : -
FC Přední Kopanina B
19. května 17:00
TJ Sokol Cholupice, z.s.
- : -
SK Čechie Smíchov
25. května 17:00
SK Čechie Smíchov
- : -
FK Řeporyje, z.s.
Zobrazujeme 3 nejbližší zápasy pro každý tým, kompletní tabulky zápasů jsou v sekci TÝMY.
28. února 20:00
SK Čechie Smíchov
- : -
SK Nusle
Muži B
2. března 14:30
SK Čechie Smíchov
- : -
Aritma
Žáci mladší
2. března 10:00
FK Řeporyje, z.s.
- : -
SK Čechie Smíchov
Přípravka mladší
3. března 18:00
Junior Praha
- : -
SK Čechie Smíchov
Dorost mladší
3. března 12:15
SK Čechie Smíchov
- : -
AFK Union Žižkov
Muži C
9. března 13:00
SK Čechie Smíchov
- : -
Sokol Houstoň
Žáci mladší
10. března 18:00
SK Čechie Smíchov
- : -
ST FJFI ČVUT Tralalalala
Muži B
10. března 10:00
TJ Praga
- : -
SK Čechie Smíchov
Muži C
13. března 20:00
PIBFAL - výběr
- : -
SK Čechie Smíchov
Muži B
16. března 12:00
SK Uhelné sklady Praha
- : -
SK Čechie Smíchov
Přípravka mladší
17. března 19:30
Prague Raptors Football Club, z. s.
- : -
SK Čechie Smíchov
Muži C
30. března 10:00
SK Čechie Smíchov
- : -
FK Sparta Košíře, z.s.
Přípravka mladší
Termín Tým Hřiště Mapa
19. února 17:15
Přípravka mladší
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
19. února 19:30
Muži A
Fotbalový areál SK Motorlet Praha
Butovická 592/35, Praha 5 – Jinonice, 158 00
19. února 19:30
Muži B
Fotbalový areál SK Motorlet Praha
Butovická 592/35, Praha 5 – Jinonice, 158 00
20. února 18:30
Muži A
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
20. února 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
20. února 18:30
Muži B
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
20. února 18:00
Dorost mladší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
21. února 17:00
Mini Přípravka
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
21. února 20:00
Muži A
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora
Moravanů 2360/2a, 169 00 Praha 6
21. února 20:00
Muži B
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora
Moravanů 2360/2a, 169 00 Praha 6
21. února 17:00
Přípravka mladší
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
23. února 17:00
Žáci mladší
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
24. února 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
24. února 17:30
Dorost mladší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
25. února 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
25. února 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
25. února 18:00
Dorost mladší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
26. února 17:15
Přípravka mladší
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
26. února 19:30
Muži A
Fotbalový areál SK Motorlet Praha
Butovická 592/35, Praha 5 – Jinonice, 158 00
26. února 16:30
Žáci mladší
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
26. února 19:30
Muži B
Fotbalový areál SK Motorlet Praha
Butovická 592/35, Praha 5 – Jinonice, 158 00
26. února 16:30
Přípravka starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
27. února 18:30
Muži A
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
27. února 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
27. února 18:30
Muži B
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
27. února 18:00
Dorost mladší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
28. února 17:00
Přípravka mladší
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
28. února 17:00
Mini Přípravka
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
28. února 16:30
Žáci mladší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
28. února 20:00
Muži A
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora
Moravanů 2360/2a, 169 00 Praha 6
28. února 18:15
Přípravka starší
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
28. února 20:00
Muži B
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora
Moravanů 2360/2a, 169 00 Praha 6
2. března 17:00
Žáci mladší
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
3. března 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
3. března 17:30
Dorost mladší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
4. března 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
4. března 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
4. března 18:00
Dorost mladší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
5. března 17:15
Přípravka mladší
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
5. března 19:30
Muži A
Fotbalový areál SK Motorlet Praha
Butovická 592/35, Praha 5 – Jinonice, 158 00
5. března 16:30
Žáci mladší
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
5. března 19:30
Muži B
Fotbalový areál SK Motorlet Praha
Butovická 592/35, Praha 5 – Jinonice, 158 00
5. března 16:30
Přípravka starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
6. března 18:30
Muži A
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
6. března 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
6. března 18:30
Muži B
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
6. března 18:00
Dorost mladší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
7. března 17:00
Přípravka mladší
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
7. března 17:00
Mini Přípravka
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
7. března 16:30
Žáci mladší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
7. března 20:00
Muži A
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora
Moravanů 2360/2a, 169 00 Praha 6
7. března 18:15
Přípravka starší
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
7. března 20:00
Muži B
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora
Moravanů 2360/2a, 169 00 Praha 6
9. března 17:00
Žáci mladší
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
10. března 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
10. března 17:30
Dorost mladší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
11. března 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
11. března 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
11. března 18:00
Dorost mladší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
12. března 17:15
Přípravka mladší
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
12. března 19:30
Muži A
Fotbalový areál SK Motorlet Praha
Butovická 592/35, Praha 5 – Jinonice, 158 00
12. března 16:30
Žáci mladší
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
12. března 19:30
Muži B
Fotbalový areál SK Motorlet Praha
Butovická 592/35, Praha 5 – Jinonice, 158 00
12. března 16:30
Přípravka starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
13. března 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
13. března 18:30
Muži B
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
13. března 18:00
Dorost mladší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
14. března 17:00
Přípravka mladší
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
14. března 17:00
Mini Přípravka
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
14. března 16:30
Žáci mladší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
14. března 20:00
Muži A
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora
Moravanů 2360/2a, 169 00 Praha 6
14. března 18:15
Přípravka starší
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
14. března 20:00
Muži B
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora
Moravanů 2360/2a, 169 00 Praha 6
17. března 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
17. března 17:30
Dorost mladší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
18. března 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
18. března 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
18. března 18:00
Dorost mladší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
19. března 17:15
Přípravka mladší
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
19. března 19:30
Muži A
Fotbalový areál SK Motorlet Praha
Butovická 592/35, Praha 5 – Jinonice, 158 00
19. března 16:30
Žáci mladší
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
19. března 19:30
Muži B
Fotbalový areál SK Motorlet Praha
Butovická 592/35, Praha 5 – Jinonice, 158 00
19. března 16:30
Přípravka starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
20. března 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
20. března 18:30
Muži B
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
20. března 18:00
Dorost mladší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
21. března 17:00
Přípravka mladší
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
21. března 17:00
Mini Přípravka
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
21. března 16:30
Žáci mladší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
21. března 20:00
Muži A
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora
Moravanů 2360/2a, 169 00 Praha 6
21. března 18:15
Přípravka starší
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
24. března 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
24. března 17:30
Dorost mladší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
25. března 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
25. března 18:00
Dorost mladší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
27. března 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
27. března 18:00
Dorost mladší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
28. března 18:15
Přípravka starší
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
1. dubna 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
1. dubna 18:00
Dorost mladší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře

POSLEDNÍ VIDEO

Navštivte náš YouTUBE kanál

NAŠI HRÁČI

NOVINKY