ČECHIE SMÍCHOV
ČECHIE SMÍCHOV
A2B 1. A TŘÍDA
26. ledna 14:00
VS
STADION
1999 Praha
FK Dobříč

TERMÍNOVÉ TABULKY

13. červenece 17:00
FK Admira
6 : 1
SK Čechie Smíchov
20. červenece 11:00
SK Čechie Smíchov
5 : 2
Sportovní klub Union Vršovice, z.s.
3. srpna 10:15
SC Radotín
3 : 0
SK Čechie Smíchov
10. srpna 17:00
1999 Praha
4 : 0
SK Čechie Smíchov
17. srpna 17:00
Nebušice
2 : 2
SK Čechie Smíchov
24. srpna 17:00
SK Čechie Smíchov
2 : 2
ABC Braník, z. s. oddíl fotbalu
31. srpna 14:00
FK Loko Vltavín, z.s.
0 : 1
SK Čechie Smíchov
7. září 17:00
SK Čechie Smíchov
1 : 3
SK Střešovice
14. září 14:00
Stodůlky
1 : 2
SK Čechie Smíchov
21. září 16:30
SK Čechie Smíchov
3 : 2
FK Řeporyje, z.s.
28. září 16:00
Sportovní klub Dolní Chabry
2 : 0
SK Čechie Smíchov
9. října 20:00
SK Čechie Smíchov
0 : 0
SK Modřany
13. října 15:30
FC Přední Kopanina B
2 : 1
SK Čechie Smíchov
19. října 18:00
SK Čechie Smíchov
2 : 1
Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s. B
28. října 14:30
Sportovní klub Zbraslav B
3 : 3
SK Čechie Smíchov
2. listopadu 16:30
SK Čechie Smíchov
1 : 2
TJ A. F. K. S L I V E N E C
9. listopadu 10:15
Sportovní klub Libuš 838, o.s.
0 : 0
SK Čechie Smíchov
16. listopadu 17:30
Aritma
4 : 1
SK Čechie Smíchov
26. ledna 14:00
SK Čechie Smíchov
- : -
FK Dobříč
1. února 14:00
FK Motorlet
- : -
SK Čechie Smíchov
15. února 10:00
FK Admira
- : -
SK Čechie Smíchov
22. února 12:00
FK Motorlet
- : -
SK Čechie Smíchov
29. února 00:00
SK Čechie Smíchov
- : -
SK Uhelné sklady Praha
8. března 14:30
SK Čechie Smíchov
- : -
1999 Praha
15. března 14:30
SK Čechie Smíchov
- : -
Nebušice
22. března 15:00
ABC Braník, z. s. oddíl fotbalu
- : -
SK Čechie Smíchov
29. března 15:00
SK Čechie Smíchov
- : -
FK Loko Vltavín, z.s.
4. dubna 10:30
SK Střešovice
- : -
SK Čechie Smíchov
12. dubna 16:30
SK Čechie Smíchov
- : -
Stodůlky
19. dubna 17:00
FK Řeporyje, z.s.
- : -
SK Čechie Smíchov
26. dubna 17:00
SK Čechie Smíchov
- : -
Sportovní klub Dolní Chabry
3. května 17:00
SK Modřany
- : -
SK Čechie Smíchov
10. května 17:00
SK Čechie Smíchov
- : -
FC Přední Kopanina B
17. května 17:00
Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s. B
- : -
SK Čechie Smíchov
24. května 17:00
SK Čechie Smíchov
- : -
Sportovní klub Zbraslav B
31. května 17:00
TJ A. F. K. S L I V E N E C
- : -
SK Čechie Smíchov
7. června 17:00
SK Čechie Smíchov
- : -
Sportovní klub Libuš 838, o.s.
14. června 17:00
Aritma
- : -
SK Čechie Smíchov
# Tým Z V R P Skore RG B
1 Braník 15 12 2 1 51:19 32 38
2 Dolní Chabry 15 10 3 2 29:17 12 33
3 Střešovice 1911 14 9 1 4 44:29 15 28
4 Modřany 15 7 4 4 26:16 10 25
5 Aritma 15 7 4 4 32:28 4 25
6 Sokol Nebušice 15 7 3 5 34:25 9 24
7 Zbraslav 15 7 3 5 35:27 8 24
8 Přední Kopanina 15 7 3 5 35:30 5 24
9 Libuš 15 5 6 4 26:22 4 21
10 Zlíchov 15 6 2 7 25:30 -5 20
11 Slivenec 15 6 1 8 34:33 1 19
12 Čechie Smíchov 15 4 5 6 19:28 -9 17
13 Loko Vltavín 15 5 2 8 23:41 -18 17
14 Sokol Stodůlky 15 3 1 11 20:35 -15 10
15 1999 Praha 14 1 4 9 17:34 -17 7
16 Řeporyje 15 0 2 13 16:52 -36 2
Zobrazujeme 3 nejbližší zápasy pro každý tým, kompletní tabulky zápasů jsou v sekci TÝMY.
25. ledna 11:30
FK Dukla Jižní Město z.s.
- : -
SK Čechie Smíchov
Žáci mladší
26. ledna 11:30
Aritma
- : -
SK Čechie Smíchov
Přípravka starší
26. ledna 13:45
Sparta Praha
- : -
SK Čechie Smíchov
Přípravka starší
2. února 11:30
Mladá Boleslav
- : -
SK Čechie Smíchov
Žáci mladší
9. února 10:00
FK Admira
- : -
SK Čechie Smíchov
Přípravka starší
15. února 11:30
FK Meteor bílí
- : -
SK Čechie Smíchov
Žáci mladší
15. února 11:30
FK Meteor bílí
- : -
SK Čechie Smíchov
SK Čechie Smíchov
15. března 14:30
SK Čechie Smíchov
- : -
Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Dorost starší
22. března 15:00
FK Union Strašnice z.s.
- : -
SK Čechie Smíchov
Dorost starší
22. března 15:00
SK Čechie Smíchov
- : -
Nebušice
Muži C
22. března 15:00
SK Čechie Smíchov
- : -
Tělovýchovná jednota Sokol Lochkov
Muži B
28. března 15:00
TJ Sokol Lipence, z.s.
- : -
SK Čechie Smíchov
Muži B
29. března 12:30
TJ Slavoj Suchdol, z.s. B
- : -
SK Čechie Smíchov
Muži C
29. března 15:00
SK Čechie Smíchov
- : -
Bílá Hora
Dorost starší
5. dubna 16:30
SK Čechie Smíchov
- : -
Fotbalová akademie Praha
Přípravka mladší
5. dubna 16:30
SK Čechie Smíchov
- : -
Football Club Prosex, z.s.
Muži C
5. dubna 16:30
TJ Slavoj Suchdol, z.s. B
- : -
SK Čechie Smíchov
Dorost mladší
5. dubna 16:30
SK Čechie Smíchov
- : -
SK Sparta Krč
Muži B
19. dubna 17:00
SK Čechie Smíchov
- : -
Stodůlky
Dorost mladší
19. dubna 17:00
SK Čechie Smíchov
- : -
TJ A. F. K. S L I V E N E C
Přípravka mladší
25. dubna 13:30
SK Slovan Kunratice z.s. B
- : -
SK Čechie Smíchov
Dorost mladší
26. dubna 17:00
FK Meteor bílí
- : -
SK Čechie Smíchov
Přípravka mladší
Termín Tým Hřiště Mapa
25. ledna 17:00
Žáci mladší
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
25. ledna 17:00
Přípravka starší
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
26. ledna 17:30
Dorost starší
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
27. ledna 17:00
Dorost starší
TJ Sokol Bílá Hora
Moravanů 2360/2a, 169 00 Praha 6
27. ledna 19:30
Muži A
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
28. ledna 16:30
Přípravka starší
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
28. ledna 16:30
Žáci mladší
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
28. ledna 19:30
Muži A
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
29. ledna 18:00
Dorost starší
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
30. ledna 18:15
Přípravka starší
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
30. ledna 16:30
Žáci mladší
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
30. ledna 20:00
Muži A
SK Motorlet
Butovická 592/35 158 00, Praha-Jinonice
1. února 17:00
Žáci mladší
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
1. února 17:00
Přípravka starší
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
2. února 17:30
Dorost starší
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
3. února 17:00
Dorost starší
TJ Sokol Bílá Hora
Moravanů 2360/2a, 169 00 Praha 6
3. února 19:30
Muži A
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
4. února 16:30
Přípravka starší
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
4. února 16:30
Žáci mladší
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
4. února 19:30
Muži A
SK Motorlet
Butovická 592/35 158 00, Praha-Jinonice
5. února 18:00
Dorost starší
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
6. února 18:15
Přípravka starší
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
6. února 16:30
Žáci mladší
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
6. února 20:00
Muži A
SK Motorlet
Butovická 592/35 158 00, Praha-Jinonice
8. února 17:00
Žáci mladší
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
8. února 17:00
Přípravka starší
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
9. února 17:30
Dorost starší
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
10. února 17:00
Dorost starší
TJ Sokol Bílá Hora
Moravanů 2360/2a, 169 00 Praha 6
10. února 19:30
Muži A
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
11. února 16:30
Přípravka starší
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
11. února 16:30
Žáci mladší
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
11. února 19:30
Muži A
SK Motorlet
Butovická 592/35 158 00, Praha-Jinonice
12. února 18:00
Dorost starší
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
13. února 18:15
Přípravka starší
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
13. února 16:30
Žáci mladší
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
13. února 20:00
Muži A
SK Motorlet
Butovická 592/35 158 00, Praha-Jinonice
15. února 17:00
Žáci mladší
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
15. února 17:00
Přípravka starší
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
16. února 17:30
Dorost starší
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
17. února 17:00
Dorost starší
TJ Sokol Bílá Hora
Moravanů 2360/2a, 169 00 Praha 6
17. února 19:30
Muži A
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
18. února 16:30
Přípravka starší
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
18. února 16:30
Žáci mladší
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
18. února 19:30
Muži A
SK Motorlet
Butovická 592/35 158 00, Praha-Jinonice
19. února 18:00
Dorost starší
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
20. února 18:15
Přípravka starší
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
20. února 16:30
Žáci mladší
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
20. února 20:00
Muži A
SK Motorlet
Butovická 592/35 158 00, Praha-Jinonice
23. února 17:30
Dorost starší
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
24. února 17:00
Dorost starší
TJ Sokol Bílá Hora
Moravanů 2360/2a, 169 00 Praha 6
24. února 19:30
Muži A
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
25. února 16:30
Přípravka starší
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
25. února 16:30
Žáci mladší
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
25. února 19:30
Muži A
SK Motorlet
Butovická 592/35 158 00, Praha-Jinonice
26. února 18:00
Dorost starší
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
27. února 18:15
Přípravka starší
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
27. února 16:30
Žáci mladší
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
27. února 20:00
Muži A
SK Motorlet
Butovická 592/35 158 00, Praha-Jinonice
29. února 17:00
Žáci mladší
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
29. února 17:00
Přípravka starší
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
1. března 17:30
Dorost starší
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
2. března 17:00
Dorost starší
TJ Sokol Bílá Hora
Moravanů 2360/2a, 169 00 Praha 6
3. března 16:30
Přípravka starší
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
3. března 16:30
Žáci mladší
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
4. března 18:00
Dorost starší
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
5. března 18:15
Přípravka starší
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
5. března 16:30
Žáci mladší
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
7. března 17:00
Žáci mladší
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
7. března 17:00
Přípravka starší
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
8. března 17:30
Dorost starší
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
9. března 17:00
Dorost starší
TJ Sokol Bílá Hora
Moravanů 2360/2a, 169 00 Praha 6
10. března 16:30
Přípravka starší
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
10. března 16:30
Žáci mladší
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
11. března 18:00
Dorost starší
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
12. března 18:15
Přípravka starší
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
12. března 16:30
Žáci mladší
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
14. března 17:00
Žáci mladší
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
14. března 17:00
Přípravka starší
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
15. března 17:30
Dorost starší
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
16. března 17:00
Dorost starší
TJ Sokol Bílá Hora
Moravanů 2360/2a, 169 00 Praha 6
17. března 16:30
Přípravka starší
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
17. března 16:30
Žáci mladší
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
18. března 18:00
Dorost starší
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
19. března 18:15
Přípravka starší
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
19. března 16:30
Žáci mladší
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
22. března 17:30
Dorost starší
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
23. března 17:00
Dorost starší
TJ Sokol Bílá Hora
Moravanů 2360/2a, 169 00 Praha 6
24. března 16:30
Přípravka starší
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
24. března 16:30
Žáci mladší
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
25. března 18:00
Dorost starší
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
26. března 18:15
Přípravka starší
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
26. března 16:30
Žáci mladší
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
29. března 17:30
Dorost starší
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
30. března 17:00
Dorost starší
TJ Sokol Bílá Hora
Moravanů 2360/2a, 169 00 Praha 6
31. března 16:30
Přípravka starší
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
31. března 16:30
Žáci mladší
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
1. dubna 18:00
Dorost starší
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře

POSLEDNÍ VIDEO

Navštivte náš YouTUBE kanál

NAŠI HRÁČI

NOVINKY