ČECHIE SMÍCHOV
ČECHIE SMÍCHOV
A2B 1. A TŘÍDA
8. března 14:30
VS
STADION
Č.SMÍCHOV
1999 Praha

TERMÍNOVÉ TABULKY

26. ledna 14:00
SK Čechie Smíchov
3 : 2
FK Dobříč
1. února 14:00
FK Motorlet
4 : 3
SK Čechie Smíchov
8. února 16:15
SK Čechie Smíchov
6 : 1
FK Viktoria Žižkov
15. února 10:00
FK Admira
10 : 0
SK Čechie Smíchov
22. února 12:00
FK Motorlet
2 : 3
SK Čechie Smíchov
27. února 19:30
SK Čechie Smíchov
- : -
SK Uhelné sklady Praha
8. března 14:30
SK Čechie Smíchov
- : -
1999 Praha
15. března 14:30
SK Čechie Smíchov
- : -
Nebušice
22. března 15:00
ABC Braník, z. s. oddíl fotbalu
- : -
SK Čechie Smíchov
29. března 15:00
SK Čechie Smíchov
- : -
FK Loko Vltavín, z.s.
4. dubna 10:30
SK Střešovice
- : -
SK Čechie Smíchov
12. dubna 16:30
SK Čechie Smíchov
- : -
Stodůlky
19. dubna 17:00
FK Řeporyje, z.s.
- : -
SK Čechie Smíchov
26. dubna 17:00
SK Čechie Smíchov
- : -
Sportovní klub Dolní Chabry
3. května 17:00
SK Modřany
- : -
SK Čechie Smíchov
10. května 17:00
SK Čechie Smíchov
- : -
FC Přední Kopanina B
17. května 17:00
Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s. B
- : -
SK Čechie Smíchov
24. května 17:00
SK Čechie Smíchov
- : -
Sportovní klub Zbraslav B
31. května 17:00
TJ A. F. K. S L I V E N E C
- : -
SK Čechie Smíchov
7. června 17:00
SK Čechie Smíchov
- : -
Sportovní klub Libuš 838, o.s.
14. června 17:00
Aritma
- : -
SK Čechie Smíchov
# Tým Z V R P Skore RG B
1 Braník 15 12 2 1 51:19 32 38
2 Dolní Chabry 15 10 3 2 29:17 12 33
3 Střešovice 1911 14 9 1 4 44:29 15 28
4 Modřany 15 7 4 4 26:16 10 25
5 Aritma 15 7 4 4 32:28 4 25
6 Sokol Nebušice 15 7 3 5 34:25 9 24
7 Zbraslav 15 7 3 5 35:27 8 24
8 Přední Kopanina 15 7 3 5 35:30 5 24
9 Libuš 15 5 6 4 26:22 4 21
10 Zlíchov 15 6 2 7 25:30 -5 20
11 Slivenec 15 6 1 8 34:33 1 19
12 Čechie Smíchov 15 4 5 6 19:28 -9 17
13 Loko Vltavín 15 5 2 8 23:41 -18 17
14 Sokol Stodůlky 15 3 1 11 20:35 -15 10
15 1999 Praha 14 1 4 9 17:34 -17 7
16 Řeporyje 15 0 2 13 16:52 -36 2
Zobrazujeme 3 nejbližší zápasy pro každý tým, kompletní tabulky zápasů jsou v sekci TÝMY.
1. března 10:00
Velvary
- : -
SK Čechie Smíchov
Přípravka starší
1. března 16:00
SK Čechie Smíchov
- : -
Sportovní klub Zbraslav B
Dorost starší
7. března 12:00
SK Čechie Smíchov
- : -
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
Přípravka starší
7. března 10:00
Stodůlky
- : -
SK Čechie Smíchov
Přípravka starší
8. března 14:30
ČAFC
- : -
SK Čechie Smíchov
Dorost starší
15. března 16:00
SK Čechie Smíchov
- : -
Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Dorost starší
21. března 11:00
SK Ďáblice z.s. B
- : -
SK Čechie Smíchov
Žáci mladší
22. března 15:00
SK Čechie Smíchov
- : -
Tělovýchovná jednota Sokol Lochkov
Muži B
22. března 15:00
SK Čechie Smíchov
- : -
Nebušice
Muži C
28. března 15:00
TJ Sokol Lipence, z.s.
- : -
SK Čechie Smíchov
Muži B
29. března 12:30
TJ Slavoj Suchdol, z.s. B
- : -
SK Čechie Smíchov
Muži C
29. března 15:00
SK Čechie Smíchov
- : -
Fotbalová akademie Praha
Žáci mladší
5. dubna 16:30
SK Čechie Smíchov
- : -
Fotbalová akademie Praha
Přípravka mladší
5. dubna 16:30
TJ Slavoj Suchdol, z.s. B
- : -
SK Čechie Smíchov
Dorost mladší
5. dubna 16:30
SK Čechie Smíchov
- : -
SK Sparta Krč
Muži B
5. dubna 16:30
SK Čechie Smíchov
- : -
Football Club Prosex, z.s.
Muži C
5. dubna 16:30
Sportovní klub Zbraslav B
- : -
SK Čechie Smíchov
Žáci mladší
19. dubna 17:00
SK Čechie Smíchov
- : -
Stodůlky
Dorost mladší
19. dubna 17:00
SK Čechie Smíchov
- : -
TJ A. F. K. S L I V E N E C
Přípravka mladší
25. dubna 13:30
SK Slovan Kunratice z.s. B
- : -
SK Čechie Smíchov
Dorost mladší
26. dubna 17:00
FK Meteor bílí
- : -
SK Čechie Smíchov
Přípravka mladší
Termín Tým Hřiště Mapa
29. února 17:00
Žáci mladší
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
29. února 17:00
Přípravka starší
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
1. března 17:30
Dorost starší
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
2. března 17:00
Dorost starší
TJ Sokol Bílá Hora
Moravanů 2360/2a, 169 00 Praha 6
3. března 16:30
Přípravka starší
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
3. března 16:30
Žáci mladší
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
4. března 18:00
Dorost starší
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
5. března 18:15
Přípravka starší
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
5. března 16:30
Žáci mladší
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
7. března 17:00
Žáci mladší
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
7. března 17:00
Přípravka starší
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
9. března 17:00
Dorost starší
TJ Sokol Bílá Hora
Moravanů 2360/2a, 169 00 Praha 6
10. března 16:30
Přípravka starší
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
10. března 16:30
Žáci mladší
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
11. března 18:00
Dorost starší
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
12. března 18:15
Přípravka starší
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
12. března 16:30
Žáci mladší
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
14. března 17:00
Žáci mladší
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
14. března 17:00
Přípravka starší
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
16. března 17:00
Dorost starší
TJ Sokol Bílá Hora
Moravanů 2360/2a, 169 00 Praha 6
17. března 16:30
Přípravka starší
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
17. března 16:30
Žáci mladší
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
18. března 18:00
Dorost starší
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
19. března 18:15
Přípravka starší
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
19. března 16:30
Žáci mladší
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
23. března 17:00
Dorost starší
TJ Sokol Bílá Hora
Moravanů 2360/2a, 169 00 Praha 6
24. března 16:30
Přípravka starší
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
24. března 16:30
Žáci mladší
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
25. března 18:00
Dorost starší
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
26. března 18:15
Přípravka starší
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
26. března 16:30
Žáci mladší
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
30. března 18:00
Dorost starší
TJ Sokol Bílá Hora
Moravanů 2360/2a, 169 00 Praha 6
31. března 16:30
Přípravka starší
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
31. března 16:30
Žáci mladší
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
1. dubna 18:00
Dorost starší
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře

POSLEDNÍ VIDEO

Navštivte náš YouTUBE kanál

NAŠI HRÁČI

NOVINKY