ČECHIE SMÍCHOV
ČECHIE SMÍCHOV
A2B 1. A TŘÍDA
16. listopadu 17:30
VS
STADION
ARITMA UMT.
Aritma

TERMÍNOVÉ TABULKY

13. červenece 17:00
FK Admira
6 : 1
SK Čechie Smíchov
20. červenece 11:00
SK Čechie Smíchov
5 : 2
Sportovní klub Union Vršovice, z.s.
3. srpna 10:15
SC Radotín
3 : 0
SK Čechie Smíchov
10. srpna 17:00
1999 Praha
4 : 0
SK Čechie Smíchov
17. srpna 17:00
Nebušice
2 : 2
SK Čechie Smíchov
24. srpna 17:00
SK Čechie Smíchov
2 : 2
ABC Braník, z. s. oddíl fotbalu
31. srpna 14:00
FK Loko Vltavín, z.s.
0 : 1
SK Čechie Smíchov
7. září 17:00
SK Čechie Smíchov
1 : 3
SK Střešovice
14. září 14:00
Stodůlky
1 : 2
SK Čechie Smíchov
21. září 16:30
SK Čechie Smíchov
3 : 2
FK Řeporyje, z.s.
28. září 16:00
Sportovní klub Dolní Chabry
2 : 0
SK Čechie Smíchov
9. října 20:00
SK Čechie Smíchov
0 : 0
SK Modřany
13. října 15:30
FC Přední Kopanina B
2 : 1
SK Čechie Smíchov
19. října 18:00
SK Čechie Smíchov
2 : 1
Fotbalový klub Zlíchov 1914, z.s. B
28. října 14:30
Sportovní klub Zbraslav B
3 : 3
SK Čechie Smíchov
2. listopadu 16:30
SK Čechie Smíchov
1 : 2
TJ A. F. K. S L I V E N E C
9. listopadu 10:15
Sportovní klub Libuš 838, o.s.
0 : 0
SK Čechie Smíchov
16. listopadu 17:30
SK Čechie Smíchov
- : -
Aritma
# Tým Z V R P Skore RG B
1 Braník 14 11 2 1 47:17 30 35
2 Dolní Chabry 14 9 3 2 28:17 11 30
3 Střešovice 1911 13 8 1 4 42:29 13 25
4 Modřany 14 7 4 3 26:15 11 25
5 Zbraslav 14 7 3 4 35:25 10 24
6 Aritma 14 6 4 4 28:27 1 22
7 Sokol Nebušice 14 6 3 5 32:24 8 21
8 Libuš 14 5 6 3 24:18 6 21
9 Přední Kopanina 14 6 3 5 31:27 4 21
10 Zlíchov 14 5 2 7 22:28 -6 17
11 Čechie Smíchov 14 4 5 5 18:24 -6 17
12 Loko Vltavín 14 5 2 7 22:33 -11 17
13 Slivenec 14 5 1 8 26:32 -6 16
14 Sokol Stodůlky 14 3 1 10 18:32 -14 10
15 1999 Praha 13 1 4 8 16:32 -16 7
16 Řeporyje 14 0 2 12 13:48 -35 2
Zobrazujeme 3 nejbližší zápasy pro každý tým, kompletní tabulky zápasů jsou v sekci TÝMY.
16. listopadu 8:45
Fotbalová Akademie Alexe Zbura s.r.o.
- : -
SK Čechie Smíchov
Žáci mladší
17. listopadu 13:30
SK Čechie Smíchov
- : -
Spartak Kbely z.s. B
Muži C
17. listopadu 13:30
FC Přední Kopanina B
- : -
SK Čechie Smíchov
Dorost starší
17. listopadu 11:15
FOTBALOVÝ KLUB FC ZLIČÍN
- : -
SK Čechie Smíchov
Přípravka starší
23. listopadu 8:00
Turnaj Zbuzany
- : -
SK Čechie Smíchov
Přípravka starší
23. listopadu 11:45
Turnaj Zbuzany
- : -
SK Čechie Smíchov
Přípravka starší
1. prosince 15:30
Turnaj Zbuzany
- : -
SK Čechie Smíchov
Žáci mladší
Termín Tým Hřiště Mapa
13. listopadu 17:00
Dorost starší
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
13. listopadu 17:00
Dorost mladší
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
14. listopadu 16:30
Přípravka mladší
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
14. listopadu 16:30
Přípravka starší
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
14. listopadu 3
Muži A
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
15. listopadu 16:30
Dorost starší
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
15. listopadu 16:30
Dorost mladší
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
18. listopadu 19:30
Muži A
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
19. listopadu 19:30
Muži A
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
25. listopadu 19:30
Muži A
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
26. listopadu 19:30
Muži A
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
2. prosince 19:30
Muži A
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
3. prosince 19:30
Muži A
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře

POSLEDNÍ VIDEO

Navštivte náš YouTUBE kanál

NAŠI HRÁČI

NOVINKY