ČECHIE SMÍCHOV
ČECHIE SMÍCHOV
A3A 1. B TŘÍDA
19. ledna 12:00
VS
STADION
Motorlet
FOTBALOVÝ KLUB FC ZLIČÍN

TERMÍNOVÉ TABULKY

19. ledna 12:00
SK Čechie Smíchov
- : -
FOTBALOVÝ KLUB FC ZLIČÍN
2. února 12:00
SK Čechie Smíchov
0 : 0
Tělovýchovná jednota A. F. K. S L I V E N E C
Zobrazujeme 3 nejbližší zápasy pro každý tým, kompletní tabulky zápasů jsou v sekci TÝMY.
26. ledna 16:00
SK Čechie Smíchov
0 : 0
213
Muži B
Termín Tým Hřiště Mapa
18. prosince 17:15
Žáci mladší
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
20. prosince 16:30
Žáci mladší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
29. prosince 17:00
Žáci mladší
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
29. prosince 17:00
Přípravka starší A
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
5. ledna 17:00
Žáci mladší
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
5. ledna 17:00
Přípravka starší A
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
7. ledna 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
7. ledna 18:00
Dorost mladší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
8. ledna 17:15
Žáci mladší
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
8. ledna 20:00
Muži A
Fotbalový areál SK Motorlet Praha
Butovická 592/35, Praha 5 – Jinonice, 158 00
8. ledna 20:00
Muži B
Fotbalový areál SK Motorlet Praha
Butovická 592/35, Praha 5 – Jinonice, 158 00
8. ledna 16:30
Přípravka starší A
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
8. ledna 16:30
Přípravka mladší
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
9. ledna 18:30
Muži A
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
9. ledna 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
9. ledna 18:00
Dorost mladší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
10. ledna 17:00
Mini Přípravka
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
10. ledna 16:30
Žáci mladší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
10. ledna 20:00
Muži A
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora
Moravanů 2360/2a, 169 00 Praha 6
10. ledna 20:00
Muži B
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora
Moravanů 2360/2a, 169 00 Praha 6
10. ledna 17:00
Přípravka mladší
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
11. ledna 18:15
Přípravka starší A
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
12. ledna 17:00
Žáci mladší
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
12. ledna 17:00
Přípravka starší A
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
13. ledna 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
13. ledna 17:30
Dorost mladší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
14. ledna 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
14. ledna 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
14. ledna 18:00
Dorost mladší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
15. ledna 17:15
Žáci mladší
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
15. ledna 20:00
Muži A
Fotbalový areál SK Motorlet Praha
Butovická 592/35, Praha 5 – Jinonice, 158 00
15. ledna 20:00
Muži B
Fotbalový areál SK Motorlet Praha
Butovická 592/35, Praha 5 – Jinonice, 158 00
15. ledna 16:30
Přípravka starší A
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
15. ledna 16:30
Přípravka mladší
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
16. ledna 18:30
Muži A
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
16. ledna 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
16. ledna 18:00
Dorost mladší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
17. ledna 17:00
Mini Přípravka
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
17. ledna 16:30
Žáci mladší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
17. ledna 20:00
Muži A
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora
Moravanů 2360/2a, 169 00 Praha 6
17. ledna 20:00
Muži A
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora
Moravanů 2360/2a, 169 00 Praha 6
17. ledna 20:00
Muži B
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora
Moravanů 2360/2a, 169 00 Praha 6
17. ledna 17:00
Přípravka mladší
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
18. ledna 18:15
Přípravka starší A
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
19. ledna 17:00
Žáci mladší
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
19. ledna 17:00
Přípravka starší A
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
20. ledna 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
20. ledna 17:30
Dorost mladší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
21. ledna 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
21. ledna 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
21. ledna 18:00
Dorost mladší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
22. ledna 17:15
Žáci mladší
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
22. ledna 20:00
Muži A
Fotbalový areál SK Motorlet Praha
Butovická 592/35, Praha 5 – Jinonice, 158 00
22. ledna 20:00
Muži B
Fotbalový areál SK Motorlet Praha
Butovická 592/35, Praha 5 – Jinonice, 158 00
22. ledna 16:30
Přípravka starší A
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
22. ledna 16:30
Přípravka mladší
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
23. ledna 18:30
Muži A
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
23. ledna 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
23. ledna 18:00
Dorost mladší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
24. ledna 17:00
Mini Přípravka
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
24. ledna 16:30
Žáci mladší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
24. ledna 20:00
Muži A
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora
Moravanů 2360/2a, 169 00 Praha 6
24. ledna 20:00
Muži B
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora
Moravanů 2360/2a, 169 00 Praha 6
24. ledna 17:00
Přípravka mladší
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
25. ledna 18:15
Přípravka starší A
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
26. ledna 17:00
Žáci mladší
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
26. ledna 17:00
Přípravka starší A
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
27. ledna 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
27. ledna 17:30
Dorost mladší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
28. ledna 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
28. ledna 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
28. ledna 18:00
Dorost mladší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
29. ledna 17:15
Žáci mladší
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
29. ledna 20:00
Muži A
Fotbalový areál SK Motorlet Praha
Butovická 592/35, Praha 5 – Jinonice, 158 00
29. ledna 20:00
Muži B
Fotbalový areál SK Motorlet Praha
Butovická 592/35, Praha 5 – Jinonice, 158 00
29. ledna 16:30
Přípravka starší A
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
29. ledna 16:30
Přípravka mladší
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
30. ledna 18:30
Muži A
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
30. ledna 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
30. ledna 18:00
Dorost mladší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
31. ledna 17:00
Mini Přípravka
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
31. ledna 16:30
Žáci mladší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
31. ledna 20:00
Muži A
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora
Moravanů 2360/2a, 169 00 Praha 6
31. ledna 20:00
Muži B
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora
Moravanů 2360/2a, 169 00 Praha 6
31. ledna 17:00
Přípravka mladší
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
1. února 18:15
Přípravka starší A
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
2. února 17:00
Žáci mladší
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
2. února 17:00
Přípravka starší A
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
3. února 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
3. února 17:30
Dorost mladší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
4. února 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
4. února 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
4. února 18:00
Dorost mladší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
5. února 17:15
Žáci mladší
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
5. února 20:00
Muži A
Fotbalový areál SK Motorlet Praha
Butovická 592/35, Praha 5 – Jinonice, 158 00
5. února 20:00
Muži B
Fotbalový areál SK Motorlet Praha
Butovická 592/35, Praha 5 – Jinonice, 158 00
5. února 16:30
Přípravka starší A
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
5. února 16:30
Přípravka mladší
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
6. února 18:30
Muži A
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
6. února 16:00
Žáci starší
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře

POSLEDNÍ VIDEO

Navštivte náš YouTUBE kanál

NAŠI HRÁČI

NOVINKY

25. září 2018
HLAVNÍ TRENÉR MLÁDEŽE - KONTAKT

Od tohoto ročníku rozšíří řady trenérů na Čechii pan Jan Janota, který bude působit v pozici šéftrenéra mládeže a také jako trenér kategorie starší přípravky
telefon:…

07. září 2018
TRENÉŘI MLÁDEŽNICKÝCH TÝMŮ

V návaznosti na změny v týmu trenérů mládežnických kategorií zveřejňujeme aktuální kontaktní údaje. Omlouváme se za chyby na webových stránkách, pracujeme na jejich…

12. srpen 2018
Ondřej Havelka na Čechii Smíchov

Co vlastně dává sport a fotbal všem dětem ?
A proč máme rádi zelenobílou ?
Podívejte se na pohled Ondřeje Havelky v přiložených příspěvcích.
Zobrazit archiv