Detail - Přípravka starší

soutěž: 2018110G3E

9. září 15:00
SK Čechie Smíchov
23 : 23
SK Hostivař
16. září 16:30
VOLNO - VOLNÝ LOS
0 : 0
SK Čechie Smíchov
23. září 12:15
SK Čechie Smíchov
36 : 11
Fotbalový klub Újezd nad Lesy
28. září 14:00
SK Ďáblice z.s. B
33 : 11
SK Čechie Smíchov
7. října 11:45
SK Čechie Smíchov
10 : 29
Fotbalový klub Slavoj Vyšehrad
14. října 13:45
SK Čechie Smíchov
22 : 15
FC Přední Kopanina B
20. října 11:00
TJ Sokol Lipence, z.s.
17 : 23
SK Čechie Smíchov
28. října 12:30
SK Čechie Smíchov
0 : 0
Sportovní klub Union Vršovice, z.s.
3. listopadu 13:00
SK Čechie Smíchov
5 : 43
Sportovní klub Union Vršovice, z.s.
4. listopadu 14:30
FC TEMPO PRAHA, z.s.
32 : 10
SK Čechie Smíchov
11. listopadu 12:00
SK Čechie Smíchov
17 : 19
Sokol Kolovraty B
17. listopadu 8:30
FK Dukla Praha ženy, z.s.
10 : 60
SK Čechie Smíchov
2. prosince 14:30
SK Čechie Smíchov
14 : 2
Sparta Praha
9. prosince 9:30
SK Čechie Smíchov
4 : 6
FK Motorlet
20. ledna 13:15
SK Čechie Smíchov
- : -
Admira
27. ledna 14:30
SK Čechie Smíchov
- : -
Aritma
3. února 12:00
SK Čechie Smíchov
- : -
Řepy
Termín Hřiště MAPA
22. ledna 16:30
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
24. ledna 18:15
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
26. ledna 17:00
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
29. ledna 16:30
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
31. ledna 18:15
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
2. února 17:00
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
5. února 16:30
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
7. února 18:15
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
12. února 16:30
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
14. února 18:15
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
15. února 18:15
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
19. února 16:30
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
21. února 18:15
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
26. února 16:30
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
28. února 18:15
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
5. března 16:30
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
7. března 18:15
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
12. března 16:30
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
14. března 18:15
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
19. března 16:30
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
21. března 18:15
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
28. března 18:15
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5