Detail - Žáci mladší B 2009/2010

soutěž: 2021110F3F

28. srpna 11:00
SK Čechie Smíchov
2 : 11
SK Hostivař
5. září 17:00
FK Vinoř
14 : 2
SK Čechie Smíchov
11. září 11:00
SK Čechie Smíchov
8 : 5
Sportovní Akademie Praha, z.s.
18. září 11:00
SK Čechie Smíchov
5 : 5
FK Loko Vltavín, z.s.
26. září 13:00
Tělovýchovná jednota Ruzyně
8 : 0
SK Čechie Smíchov
2. října 11:00
SK Čechie Smíchov
4 : 3
Tělocvičná jednota Sokol Troja
8. října 18:00
SK Třeboradice z.s.
11 : 0
SK Čechie Smíchov
16. října 11:00
SK Čechie Smíchov
4 : 3
Aritma
23. října 17:00
FK Admira
11 : 5
SK Čechie Smíchov
Termín Hřiště MAPA
9. prosince 18:15
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
11. prosince 17:00
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
14. prosince 16:30
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
16. prosince 18:15
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
18. prosince 17:00
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
4. ledna 16:30
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
6. ledna 18:15
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
8. ledna 17:00
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
11. ledna 16:30
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
13. ledna 18:15
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
15. ledna 17:00
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
18. ledna 16:30
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
20. ledna 18:15
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
22. ledna 17:00
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
25. ledna 16:30
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
27. ledna 18:15
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
29. ledna 17:00
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
1. února 16:30
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
3. února 18:15
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
5. února 17:00
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
8. února 16:30
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
10. února 18:15
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
12. února 17:00
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
15. února 16:30
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
17. února 18:15
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
19. února 17:00
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
22. února 16:30
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
24. února 18:15
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
26. února 17:00
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
1. března 16:30
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
3. března 18:15
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
5. března 17:00
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
8. března 16:30
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
10. března 18:15
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
12. března 17:00
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
15. března 16:30
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
17. března 18:15
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
19. března 17:00
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
22. března 16:30
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
24. března 18:15
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
26. března 17:00
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
# Tým Z V R P Skore RG B
1 Fotbal Vinoř 9 7 2 0 8 65 0
2 Hostivař 9 5 3 1 6 20 0
3 Třeboradice 8 4 2 2 5 18 0
4 Aritma 9 4 1 4 1 12 0
5 Ruzyně 8 4 1 3 -2 -8 0
6 Loko Vltavín 9 3 2 4 -4 -13 0
7 Admira 9 3 1 5 -2 2 0
8 SA Praha 9 3 1 5 -2 -19 0
9 Čechie Smíchov 9 3 1 5 -5 -41 0
10 Sokol Troja 9 1 0 8 -12 -36 0