Detail - Žáci mladší A 2009/2010

soutěž: 2021110F3A

28. srpna 11:00
SK Čechie Smíchov
9 : 3
SK Ďáblice z.s.
5. září 09:00
Fotbalová akademie Praha
6 : 4
SK Čechie Smíchov
11. září 11:00
SK Čechie Smíchov
7 : 0
SK Třeboradice z.s.
18. září 11:00
SK Čechie Smíchov
12 : 1
SK Slavia Praha - fotbal a.s.
2. října 11:00
SK Čechie Smíchov
6 : 1
Bohnice
5. října 14:30
Tělovýchovná jednota Sokol Lochkov
0 : 7
SK Čechie Smíchov
9. října 10:00
TJ Březiněves
5 : 18
SK Čechie Smíchov
16. října 11:00
SK Čechie Smíchov
4 : 1
SK Uhelné sklady Praha
23. října 11:00
Stodůlky
1 : 11
SK Čechie Smíchov
26. října 16:30
SK Čechie Smíchov
6 : 1
Čakovice
6. listopadu 9:00
TJ Sokol Cholupice, z.s.
1 : 2
SK Čechie Smíchov
Termín Hřiště MAPA
9. prosince 18:15
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
11. prosince 17:00
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
14. prosince 16:30
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
16. prosince 18:15
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
18. prosince 17:00
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
4. ledna 16:30
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
6. ledna 18:15
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
8. ledna 17:00
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
11. ledna 16:30
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
13. ledna 18:15
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
15. ledna 17:00
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
18. ledna 16:30
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
20. ledna 18:15
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
22. ledna 17:00
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
25. ledna 16:30
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
27. ledna 18:15
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
29. ledna 17:00
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
1. února 16:30
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
3. února 18:15
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
5. února 17:00
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
8. února 16:30
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
10. února 18:15
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
12. února 17:00
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
15. února 16:30
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
17. února 18:15
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
19. února 17:00
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
22. února 16:30
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
24. února 18:15
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
26. února 17:00
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
1. března 16:30
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
3. března 18:15
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
5. března 17:00
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
8. března 16:30
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
10. března 18:15
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
12. března 17:00
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
15. března 16:30
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
17. března 18:15
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
19. března 17:00
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
22. března 16:30
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
24. března 18:15
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
26. března 17:00
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
# Tým Z V R P Skore RG B
1 FA Praha 10 10 0 0 15 88 0
2 Sokol Cholupice 10 9 0 1 12 81 0
3 Čechie Smíchov 11 9 0 2 9 58 0
4 Uhelné sklady 11 6 2 3 5 14 0
5 Slovan Bohnice 11 5 2 4 -1 1 0
6 Slavia 11 5 0 6 -3 -15 0
7 Ďáblice 10 4 1 5 -2 5 0
8 AVIA Čakovice 11 4 1 6 -2 -11 0
9 Třeboradice 10 3 1 6 -2 -17 0
10 Březiněves 11 3 0 8 -9 -84 0
11 Sokol Stodůlky 11 1 2 8 -10 -67 0
12 Sokol Lochkov 11 0 1 10 -17 -53 0