Detail - Muži A

soutěž: 2021110A3A

25. červenece 17:30
TJ Sokol Lipence, z.s.
3 : 1
SK Čechie Smíchov
29. červenece 18:30
SK Čechie Smíchov
3 : 3
FK Admira
31. červenece 17:00
SK Čechie Smíchov
1 : 3
Řepy
8. srpna 17:30
FC TEMPO PRAHA, z.s.
4 : 1
SK Čechie Smíchov
14. srpna 17:00
SK Čechie Smíchov
1 : 5
Mezinárodní Svaz Mládeže
18. srpna 18:00
SK Čechie Smíchov
0 : 3
Prague Raptors Football Club, z. s.
21. srpna 17:00
SK Čechie Smíchov
2 : 1
TJ Sokol Lipence, z.s.
28. srpna 10:30
SK Střešovice
1 : 1
SK Čechie Smíchov
1. září 17:00
SK Čechie Smíchov
2 : 3
Stodůlky
4. září 17:00
SK Čechie Smíchov
5 : 3
Bohnice
11. září 10:30
Čakovice
2 : 1
SK Čechie Smíchov
18. září 16:30
SK Čechie Smíchov
- : -
FK Meteor
26. září 16:30
SC Radotín
- : -
SK Čechie Smíchov
2. října 16:00
SK Čechie Smíchov
- : -
FOTBALOVÝ KLUB FC ZLIČÍN
9. října 12:30
ABC Braník, z. s. oddíl fotbalu
- : -
SK Čechie Smíchov
16. října 10:15
SK Čechie Smíchov
- : -
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
24. října 15:30
Tělovýchovná jednota SOKOL PÍSNICE
- : -
SK Čechie Smíchov
30. října 14:00
SK Čechie Smíchov
- : -
Tělovýchovná jednota Spoje Praha C
Termín Hřiště MAPA
21. září 18:30
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
23. září 18:30
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
28. září 18:30
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
30. září 18:30
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
5. října 18:30
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
7. října 18:30
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
12. října 18:30
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
14. října 18:30
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
19. října 18:30
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
21. října 18:30
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
26. října 18:30
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
28. října 18:30
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
2. listopadu 18:30
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
4. listopadu 18:30
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
9. listopadu 18:30
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
11. listopadu 18:30
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
16. listopadu 18:30
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
18. listopadu 18:30
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
25. listopadu 18:30
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
# Tým Z V R P Skore RG B
1 Svaz Mládeže 8 8 0 0 52:7 45 24
2 Spoje & 8 7 0 1 35:13 22 21
3 Prague Raptors 8 6 2 0 25:6 19 20
4 Tempo & 8 6 0 2 45:16 29 18
5 Braník 8 5 1 2 28:16 12 16
6 AVIA Čakovice 8 5 1 2 19:13 6 16
7 Sokol Lipence 8 4 0 4 30:18 12 12
8 Meteor Praha 8 3 2 3 18:29 -11 11
9 Čechie Smíchov 8 2 1 5 12:22 -10 7
10 Radotín 8 2 1 5 16:36 -20 7
11 Slavoj Podolí 8 2 1 5 12:33 -21 7
12 Střešovice 1911 8 2 1 5 14:40 -26 7
13 Zličín 8 2 0 6 21:29 -8 6
14 Slovan Bohnice 8 2 0 6 12:20 -8 6
15 Sokol Písnice 8 2 0 6 13:29 -16 6
16 Sokol Řepy 8 1 0 7 10:35 -25 3