Detail - Žáci mladší

soutěž: 2018110F3A

8. září 12:45
SK Čechie Smíchov
0 : 8
SK Ďáblice z.s. B
14. září 17:30
Tělocvičná jednota Sokol Troja
1 : 1
SK Čechie Smíchov
22. září 14:30
VOLNO - VOLNÝ LOS
0 : 0
SK Čechie Smíchov
29. září 16:00
SK Čechie Smíchov
1 : 8
TJ A. F. K. S L I V E N E C
7. října 14:15
Tělovýchovná jednota Sokol Lochkov
3 : 2
SK Čechie Smíchov
13. října 13:30
SK Čechie Smíchov
2 : 5
Bohnice
21. října 15:30
Tělovýchovná jednota Březiněves
8 : 2
SK Čechie Smíchov
27. října 12:30
SK Čechie Smíchov
0 : 8
SK Uhelné sklady Praha
4. listopadu 10:00
Stodůlky
1 : 4
SK Čechie Smíchov
10. listopadu 12:00
SK Čechie Smíchov
1 : 6
Čakovice
16. listopadu 17:30
SK Třeboradice z.s.
4 : 2
SK Čechie Smíchov
2. prosince 10:00
SK Čechie Smíchov
0 : 4
FK Motorlet
8. prosince 14:30
SK Čechie Smíchov
1 : 2
FK Dukla Praha ženy, z.s.
12. ledna 11:30
SK Čechie Smíchov
1 : 0
SK Střešovice
19. ledna 11:30
SK Čechie Smíchov
2 : 0
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s.
26. ledna 11:30
SK Čechie Smíchov
1 : 1
SKP České Budějovice
2. března 14:30
SK Čechie Smíchov
0 : 8
Aritma
8. března 16:30
SK Čechie Smíchov
2 : 3
FK Motorlet
9. března 13:00
SK Čechie Smíchov
4 : 5
Sokol Houstoň
23. března 11:00
SK Ďáblice z.s. B
4 : 2
SK Čechie Smíchov
31. března 15:00
SK Čechie Smíchov
3 : 3
Tělocvičná jednota Sokol Troja
7. dubna 16:30
TJ Slavoj Suchdol
4 : 10
SK Čechie Smíchov
13. dubna 09:00
TJ A. F. K. S L I V E N E C
4 : 1
SK Čechie Smíchov
28. dubna 17:00
Bohnice
7 : 1
SK Čechie Smíchov
4. května 10:45
SK Čechie Smíchov
5 : 5
Tělovýchovná jednota Březiněves
12. května 16:00
SK Uhelné sklady Praha
7 : 0
SK Čechie Smíchov
18. května 10:45
SK Čechie Smíchov
4 : 4
Stodůlky
26. května 17:00
Čakovice
- : -
SK Čechie Smíchov
1. června 10:45
SK Čechie Smíchov
- : -
SK Třeboradice z.s.
8. června 13:00
SK Čechie Smíchov
- : -
Tělovýchovná jednota Sokol Lochkov
Termín Hřiště MAPA
28. května 16:30
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
30. května 16:30
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
4. června 16:30
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
6. června 16:30
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
11. června 16:30
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
13. června 16:30
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
18. června 16:30
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
20. června 16:30
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
25. června 16:30
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
27. června 16:30
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
# Tým Z V R P Skore RG B
1 Uhelné sklady 17 16 1 0 107:10 97 49
2 Slovan Bohnice 17 13 0 4 81:44 37 39
3 Třeboradice 17 12 2 3 71:39 32 38
4 Ďáblice 18 9 0 9 75:72 3 27
5 AVIA Čakovice 17 8 2 7 78:59 19 26
6 Sokol Lochkov 16 7 1 8 51:56 -5 22
7 Březiněves 18 6 3 9 84:115 -31 21
8 Slivenec 17 5 2 10 60:67 -7 17
9 Sokol Stodůlky 17 5 2 10 57:66 -9 17
10 Čechie Smíchov 17 2 4 11 32:82 -50 10
11 Sokol Troja 17 1 3 13 25:111 -86 6