Detail - Žáci starší

soutěž: 2018110E3B

8. září 14:45
SK Čechie Smíchov
2 : 1
TJ Slavoj Suchdol, z.s. B
15. září 16:30
SK Čechie Smíchov
3 : 0
SK Uhelné sklady Praha
22. září 16:30
Sportovní klub Dolní Chabry B
2 : 0
SK Čechie Smíchov
30. září 14:00
SK Čechie Smíchov
4 : 3
Bílá Hora
7. října 10:30
Tělovýchovná jednota Ruzyně
3 : 1
SK Čechie Smíchov
13. října 15:30
SK Čechie Smíchov
0 : 3
FOTBALOVÝ KLUB FC ZLIČÍN
21. října 10:00
FK Meteor Praha VIII, z.s. C
5 : 0
SK Čechie Smíchov
27. října 14:30
SK Čechie Smíchov
2 : 2
Bohnice
4. listopadu 14:00
Tělovýchovná jednota Březiněves
3 : 2
SK Čechie Smíchov
10. března 12:00
SK Čechie Smíchov
- : -
Sokol Dolní Počernice z.s.
6. dubna 10:00
TJ Slavoj Suchdol, z.s. B
- : -
SK Čechie Smíchov
13. dubna 14:00
SK Uhelné sklady Praha
- : -
SK Čechie Smíchov
26. dubna 17:30
Bílá Hora
- : -
SK Čechie Smíchov
5. května 14:00
SK Čechie Smíchov
- : -
Tělovýchovná jednota Ruzyně
12. května 13:15
FOTBALOVÝ KLUB FC ZLIČÍN
- : -
SK Čechie Smíchov
19. května 14:00
SK Čechie Smíchov
- : -
FK Meteor Praha VIII, z.s. C
26. května 17:00
Bohnice
- : -
SK Čechie Smíchov
2. června 14:30
SK Čechie Smíchov
- : -
Tělovýchovná jednota Březiněves
9. června 14:30
SK Čechie Smíchov
- : -
Sportovní klub Dolní Chabry B
Termín Hřiště MAPA
24. března 16:00
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
25. března 16:00
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
27. března 16:00
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
1. dubna 16:00
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
3. dubna 16:00
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
8. dubna 16:00
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
10. dubna 16:00
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
15. dubna 16:00
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
17. dubna 16:00
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
# Tým Z V R P Skore RG B
1 Meteor Praha 9 8 0 1 77:15 62 24
2 Ruzyně 9 7 1 1 29:16 13 22
3 Dolní Chabry 9 6 1 2 33:10 23 19
4 Zličín 9 5 1 3 26:20 6 16
5 Březiněves 9 5 0 4 30:23 7 15
6 Čechie Smíchov 9 3 1 5 14:22 -8 10
7 Sokol Bílá Hora 9 3 0 6 11:40 -29 9
8 Uhelné sklady 9 2 1 6 19:35 -16 7
9 Slavoj Suchdol 9 2 0 7 25:45 -20 6
10 Slovan Bohnice 9 1 1 7 14:52 -38 4