Detail - Žáci mladší

soutěž: 2019110F3A

3. září 17:00
SK Čechie Smíchov
15 : 6
TJ Slavoj Suchdol
7. září 10:45
SK Čechie Smíchov
5 : 2
SK Ďáblice z.s. B
7. září 14:00
ČAFC
3 : 10
SK Čechie Smíchov
14. září 10:45
SK Čechie Smíchov
6 : 5
Čestlice
15. září 12:00
Fotbalová akademie Praha
5 : 6
SK Čechie Smíchov
19. září 16:45
SK Čechie Smíchov
9 : 3
Sportovní klub Zbraslav B
22. září 14:30
FC Háje Jižní Město, z.s.
1 : 21
SK Čechie Smíchov
28. září 10:45
SK Čechie Smíchov
10 : 3
TJ A. F. K. S L I V E N E C
1. října 16:45
SK Čechie Smíchov
9 : 15
Sportovní klub Libuš 838, o.s.
6. října 14:00
Tělovýchovná jednota Sokol Lochkov
4 : 1
SK Čechie Smíchov
12. října 9:00
SK Čechie Smíchov
9 : 3
Ambassadors FC Praha
12. října 10:45
SK Čechie Smíchov
7 : 2
Bohnice
20. října 13:30
TJ Březiněves
1 : 14
SK Čechie Smíchov
31. října 16:00
SK Čechie Smíchov
12 : 4
SK Uhelné sklady Praha
2. listopadu 11:15
Stodůlky
0 : 16
SK Čechie Smíchov
3. listopadu 12:00
Sportovní klub Dolní Chabry
2 : 7
SK Čechie Smíchov
9. listopadu 10.45
SK Čechie Smíchov
6 : 6
Čakovice
16. listopadu 8:45
Fotbalová Akademie Alexe Zbura s.r.o.
1 : 4
SK Čechie Smíchov
23. listopadu 13:00
FK Meteor zelení
3 : 11
SK Čechie Smíchov
30. listopadu 13:00
Sokol Dolní Počernice z.s.
- : -
SK Čechie Smíchov
1. prosince 15:30
Turnaj Zbuzany
- : -
SK Čechie Smíchov
7. prosince 10:00
Stodůlky
- : -
SK Čechie Smíchov
7. prosince 11:30
Stodůlky
- : -
SK Čechie Smíchov
25. ledna 11:30
FK Dukla Jižní Město z.s.
- : -
SK Čechie Smíchov
2. února 11:30
Mladá Boleslav
- : -
SK Čechie Smíchov
15. února 11:30
FK Meteor bílí
- : -
SK Čechie Smíchov
Termín Hřiště MAPA
10. prosince 16:30
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
12. prosince 16:30
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
14. prosince 17:00
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
17. prosince 16:30
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
19. prosince 16:30
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
7. ledna 16:30
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
9. ledna 16:30
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
11. ledna 17:00
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
14. ledna 16:30
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
16. ledna 16:30
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
18. ledna 17:00
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
21. ledna 16:30
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
23. ledna 16:30
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
25. ledna 17:00
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
28. ledna 16:30
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
30. ledna 16:30
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
1. února 17:00
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
4. února 16:30
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
6. února 16:30
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
8. února 17:00
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
11. února 16:30
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
13. února 16:30
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
15. února 17:00
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
18. února 16:30
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
20. února 16:30
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
25. února 16:30
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
27. února 16:30
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
29. února 17:00
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
3. března 16:30
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
5. března 16:30
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
7. března 17:00
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
10. března 16:30
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
12. března 16:30
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
14. března 17:00
SK HRADČANY
Dlabačov 294/1, 118 00 Praha 1-Hradčany
17. března 16:30
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
19. března 16:30
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
24. března 16:30
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
26. března 16:30
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
31. března 16:30
ZŠ Weberova
Weberova 1090/1, 150 00 Praha 5
# Tým Z V R P Skore RG B
1 Čechie Smíchov 11 9 1 1 90:31 59 28
2 Slivenec 11 9 0 2 75:28 47 27
3 FA Alexe Zbura 11 8 0 3 58:40 18 24
4 Zbraslav 11 7 1 3 40:30 10 22
5 Sokol Lochkov 11 6 2 3 44:20 24 20
6 FA Praha 10 5 3 2 46:27 19 18
7 Ďáblice 11 4 1 6 37:31 6 13
8 AVIA Čakovice 10 4 1 5 39:37 2 13
9 Sokol Stodůlky 11 3 0 8 39:73 -34 9
10 Uhelné sklady 11 2 0 9 32:54 -22 6
11 Slovan Bohnice 9 1 1 7 17:44 -27 4
12 Březiněves 11 1 0 10 21:123 -102 3