Detail - Dorost mladší

soutěž: 2018110D4A

26. srpna 14:45
SK Čechie Smíchov
7 : 0
Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14
2. září 14:45
SK Čechie Smíchov
2 : 3
Bílá Hora
8. září 17:00
SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s.
5 : 6
SK Čechie Smíchov
16. září 16:30
SK Čechie Smíchov
14 : 1
Tělovýchovná jednota Sokol Lochkov
23. září 16:00
FK Klánovice, z.s.
1 : 2
SK Čechie Smíchov
30. září 16:00
SK Čechie Smíchov
5 : 1
TJ A. F. K. S L I V E N E C
6. října 09:00
TJ Sokol Cholupice, z.s.
2 : 3
SK Čechie Smíchov
14. října 15:30
SK Čechie Smíchov
7 : 3
SC Radotín
20. října 10:30
Deutscher Fussball-Club Prag, z.s.
0 : 6
SK Čechie Smíchov
28. října 14:30
SK Čechie Smíchov
0 : 0
TJ Slavoj Suchdol, z.s. B
3. listopadu 14:45
AFK Union Žižkov
3 : 7
SK Čechie Smíchov
9. listopadu 19:00
SK Čechie Smíchov
8 : 0
TJ Slavoj Suchdol, z.s. B
10. listopadu 14:00
SK Čechie Smíchov
0 : 0
Běchovičtí sršni z.s.
18. listopadu 10:15
Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s.
0 : 1
SK Čechie Smíchov
3. března 18:00
Junior Praha
- : -
SK Čechie Smíchov
17. března 14:30
SK Čechie Smíchov
2 : 1
FK Klánovice, z.s.
24. března 15:00
Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14
- : -
SK Čechie Smíchov
31. března 10:00
Bílá Hora
- : -
SK Čechie Smíchov
6. dubna 16:30
SK Čechie Smíchov
- : -
SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE, z.s.
14. dubna 17:00
Tělovýchovná jednota Sokol Lochkov
- : -
SK Čechie Smíchov
27. dubna 11:00
TJ A. F. K. S L I V E N E C
- : -
SK Čechie Smíchov
4. května 12:30
SK Čechie Smíchov
- : -
TJ Sokol Cholupice, z.s.
8. května 16:00
Běchovičtí sršni z.s.
- : -
SK Čechie Smíchov
12. května 17:00
SC Radotín
- : -
SK Čechie Smíchov
18. května 12:30
SK Čechie Smíchov
- : -
Deutscher Fussball-Club Prag, z.s.
26. května 17:00
TJ Slavoj Suchdol, z.s. B
- : -
SK Čechie Smíchov
1. června 12:30
SK Čechie Smíchov
- : -
AFK Union Žižkov
15. června 14:30
SK Čechie Smíchov
- : -
Fotbalový klub Čechie Dubeč, z.s.
Termín Hřiště MAPA
24. března 17:30
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
25. března 18:00
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
27. března 18:00
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
1. dubna 18:00
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
3. dubna 18:00
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
8. dubna 18:00
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
10. dubna 18:00
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
15. dubna 18:00
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
17. dubna 18:00
SK Čechie Smíchov
Smrčinská, Praha 5 - Košíře
# Tým Z V R P Skore RG B
1 Čechie Smíchov 14 12 1 1 70:20 50 37
2 Radotín 14 11 1 2 66:21 45 34
3 Čechie Dubeč 14 10 2 2 56:13 43 32
4 Běchovičtí sršni 13 9 2 2 79:13 66 29
5 Sokol Bílá Hora 14 9 2 3 61:18 43 29
6 Union Žižkov 14 8 0 6 48:34 14 24
7 Xaverov 14 7 1 6 50:37 13 22
8 Sokol Cholupice 13 6 1 6 36:35 1 19
9 Deutscher Fussball-Club 14 6 0 8 38:41 -3 18
10 Slivenec 14 5 1 8 23:44 -21 16
11 Kyje 14 2 3 9 22:38 -16 9
12 Klánovice 14 2 1 11 20:70 -50 7
13 Sokol Lochkov 14 2 1 11 25:91 -66 7
14 Slavoj Suchdol 14 0 0 14 15:134 -119 0