Detail - Muži A

soutěž: 2018110A3A

11. srpna 17:00
AFK SLAVIA MALEŠICE
1 : 2
SK Čechie Smíchov
18. srpna 17:00
SK Čechie Smíchov
0 : 1
Bohnice
26. srpna 17:00
FOTBALOVÝ KLUB FC ZLIČÍN
0 : 1
SK Čechie Smíchov
1. září 09:30
Bílá Hora
0 : 4
SK Čechie Smíchov
8. září 17:00
SK Čechie Smíchov
0 : 3
AFK Slavoj Podolí Praha, z.s. B
16. září 16:30
Miškovice
2 : 2
SK Čechie Smíchov
22. září 16:30
SK Čechie Smíchov
3 : 0
Stodůlky
28. září 16:00
Sportovní klub Zbraslav B
0 : 2
SK Čechie Smíchov
6. října 16:00
SK Čechie Smíchov
2 : 2
Řepy
14. října 15:30
FC Přední Kopanina B
1 : 1
SK Čechie Smíchov
20. října 15:30
SK Čechie Smíchov
0 : 1
TJ Sokol Cholupice, z.s.
27. října 14:30
FK Řeporyje, z.s.
0 : 5
SK Čechie Smíchov
3. listopadu 14:00
SK Čechie Smíchov
5 : 2
SK Střešovice
11. listopadu 14:00
Olympia Radotín a.s.
2 : 10
SK Čechie Smíchov
17. listopadu 12:30
SK Čechie Smíchov
3 : 0
Čakovice
19. ledna 12:00
SK Čechie Smíchov
- : -
FOTBALOVÝ KLUB FC ZLIČÍN
3. února 17:30
SK Čechie Smíchov
- : -
Tělovýchovná jednota A. F. K. S L I V E N E C
10. února 16:00
SK Čechie Smíchov
- : -
Admira
17. února 14:00
SK Čechie Smíchov
- : -
TJ Sokol Lipence, z.s.
24. února 15:30
SK Čechie Smíchov
- : -
Fotbalový klub Újezd nad Lesy
3. března 10:30
SK Čechie Smíchov
- : -
FK Lety
Termín Hřiště MAPA
22. ledna 20:00
Fotbalový areál SK Motorlet Praha
Butovická 592/35, Praha 5 – Jinonice, 158 00
23. ledna 18:30
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
24. ledna 20:00
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora
Moravanů 2360/2a, 169 00 Praha 6
29. ledna 20:00
Fotbalový areál SK Motorlet Praha
Butovická 592/35, Praha 5 – Jinonice, 158 00
30. ledna 18:30
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
31. ledna 20:00
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora
Moravanů 2360/2a, 169 00 Praha 6
5. února 20:00
Fotbalový areál SK Motorlet Praha
Butovická 592/35, Praha 5 – Jinonice, 158 00
6. února 18:30
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
7. února 20:00
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora
Moravanů 2360/2a, 169 00 Praha 6
12. února 20:00
Fotbalový areál SK Motorlet Praha
Butovická 592/35, Praha 5 – Jinonice, 158 00
13. února 18:30
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
14. února 20:00
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora
Moravanů 2360/2a, 169 00 Praha 6
19. února 20:00
Fotbalový areál SK Motorlet Praha
Butovická 592/35, Praha 5 – Jinonice, 158 00
20. února 18:30
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
21. února 20:00
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora
Moravanů 2360/2a, 169 00 Praha 6
26. února 20:00
Fotbalový areál SK Motorlet Praha
Butovická 592/35, Praha 5 – Jinonice, 158 00
27. února 18:30
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
28. února 20:00
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora
Moravanů 2360/2a, 169 00 Praha 6
5. března 20:00
Fotbalový areál SK Motorlet Praha
Butovická 592/35, Praha 5 – Jinonice, 158 00
6. března 18:30
SK Čechie Smíchov
Podbělohorská 55 (do navigace zadejte ul.Smrčinská), Praha 5 - Košíře
7. března 20:00
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora
Moravanů 2360/2a, 169 00 Praha 6
12. března 20:00
Fotbalový areál SK Motorlet Praha
Butovická 592/35, Praha 5 – Jinonice, 158 00
14. března 20:00
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora
Moravanů 2360/2a, 169 00 Praha 6
19. března 20:00
Fotbalový areál SK Motorlet Praha
Butovická 592/35, Praha 5 – Jinonice, 158 00
21. března 20:00
Tělovýchovná jednota Sokol Bílá Hora
Moravanů 2360/2a, 169 00 Praha 6