Turnaj MINI přípravek 4.2.2023
...

Náš nejmladší tým složený z hráčů ročníku 2016 a 2017 se zúčastnil v sobotu 4.února halového zimního turnaje "Háje cup 2023" a v konkurenci šestnácti týmů se rozhodně neztratil, ba naopak!
Na výkony kluků a jejich nadšení pro hru, byla radost pohledět.
Turnaj jsme sice zahájili zápasem který jsme projeli s domácím výběrem 3:12. Trochu jsme se obávali aby to s kluky nezamávalo, ale stal se pravý opak. Od druhého zápasu jsme hráli přesně jako na tréninku. Kluci se neshlukovali všichni do jednoho místa, hezké akce, úžasné nahrávky, góly a hlavně maximální snaha, aktivita, soupeře jsme uběhali .

Ve skupině už jsme potom porazili úplně všechny kromě posledního zápasu kdy jsme prohráli gólem v poslední vteřině. Porazili jsme postupně Slavii 6:4, Medvědy Háje 7:3, Benešov 12:4, Modřany 12:1 a již zmiňovaný zápas s Tempem jsme smolně prohráli 5:6. Mimochodem tento poslední skupinový zápas byl úžasně vyrovnaný a mohl skončit opravdu jakkoliv .
Výsledky zmiňuji spíše pro radost z počtu gólů atd. Mnohem důležitější jsou aspekty které jsem zmiňoval předtím. Jednoduše kluci hráli velmi dobře, někdy opravdu skvěle.
Vzhledem k systému turnaje, kdy se počítali vstřelené góly a ne počet výher, jsme netušili jak jsme na tom, ale dle všeho jsme skončili ve skupině třetí z osmi týmů a zbývající dva zápasy o umístění jsme odehráli proti čtvrtému a třetímu ze skupiny B. Oba zápasy byli vyrovnané a nejprve jsme porazili Viktorku Žižkov 4:2 a poté prohráli s Hájemi 6:8. Celkově jsme skončili šestí, což je z šestnácti týmů super! Také jsme nastříleli parádních 55 gólů.
Kluci mají jistě radost z výsledků, z gólů, z medaile i z diplomu a já mám velkou radost z předvedených výkonů, které mne příjemně překvapili .
Těším se na další "měření sil" 23.2. v Holubicích, kde vyzveme domácí tým. Na konci března už si snad střihneme venkovní zápas na Čechii. Uvidíme co se povede domluvit.

ČECHIE DO TOHO!!
Trenér minipřípravky

 

Zveřejnil : Mirek Fišer, 09. února 2023