DEJME DĚTEM ŠANCI
...

Hezký podzimní den všem členům Čechie Smíchov – hráčům, rodičům, činovníkům, fanouškům.

Blíží se první adventní víkend a v tuto dobu, pravidelně již několik let, přistane v mé poštovní schránce zpráva od mé kamarádky Eleny s nabídkou Adventního kalendáře. Není to obyčejný Adventní kalendář. Tento vznikl pod záštitou organizace DEJME DĚTEM ŠANCI, obecně prospěšné společnosti pomáhající dětem a mladým lidem z dětských domovů na jejich cestě k samostatnosti.

Víc o aktivitách společnosti a lidech s ní spojených si můžete přečíst v přiloženém dopisu, resp. na jejich webových stránkách https://www.dejmedetemsanci.cz/

V tuto chvíli jde primárně o možnost poskytnutí pomoci prostřednictvím zakoupení Adventního kalendáře. Cena kalendáře je 99 Kč. Kalendář si můžete zakoupit v e-shopu společnosti, avšak abychom usnadnili společnosti distribuci a rovněž snížili „uhlíkovou stopu“, snažíme se již několik let pomoct s touto činností prostřednictvím „skupinových nákupů“.

Po velmi dobré zkušenosti z loňska, kdy prostřednictvím aktivity maminek našich hráčů, děkuji tímto Petře, mamince Marka, bylo zakoupeno několik desítek kalendářů, to letos děláme oficiálně jménem klubu.

Udělejme radost svým dětem i dětem, které to mají v životě významně těžší a zapojme se do pomoci zakoupením Adventního kalndáře. Objednávky můžete posílat na e-mailovou adresu klubu fotbal.cechiesmichov@seznam.cz a to nejpozději do neděle 27.11. V pondělí ráno pošleme skupinovou objednávku a předpokládám, že již v pondělí večer budou kalendáře k dispozici a k vyzvednutí v klubu. Úhradu za kalendáře prosím směrujte na transparentní účet klubu vedený u FIO Banky, číslo účtu 2101808542 / 2010, do zprávy pro příjemce uveďte jméno, slovo Advent a v případě nákupu víc než jednoho kalendáře i jejich počet. Z tohoto účtu pak budou peníze převedené přímo na účet obecně prospěšné společnosti DEJME DĚTEM ŠANCI. Náhled na pohyby na transparentním účtu klubu je přístupný přes webové stránky banky https://www.fio.cz/bankovni-sluzby/bankovni-ucty/transparentni-ucet/vypis-transparentnich-uctu

Dejme dětem šanci - Adventní kalendář 2022

Děkuji a přeji všem krásné období adventu.

Za výbor klubu

Zveřejnil : Ivan Senci, 24. listopadu 2022