Prohra A-týmu s TJ Sokol Spoje B 0:2
...

V sobotu 30.10. A-tým sehrál na hřišti FK Motorlet mistrovské utkání s TJ Sokol Spoje „B“ v sestavě : Brankář Daniel Zlámal; Obrana – Jan Derka, Jonatán Fišer, Adam Klášterský ©, , Marian Marin; Záloha –  Daniel Musca, Petr Bartůška, Luca Croce, Mohamed Layadi, Jakub Dvořáček; útok Marcel Grund; na střídačce Martin Chlebík, Robin Erde , Nursultan Kazistay, Jiří Müller.

Spoje patří do čela tabulky naší B třídy, to bylo jasné od prvních minut utkání, dobře kombinovali a byli zdravě agresivní v soubojích. Po té co náš tým ustál prvních deset minut se hra vyrovnala. Oba týmy ale trápila útočná efektivita. Spoje trápila koncovka, nás vůbec se do šance dostat. Soupeř byl nakonec šťastnější a proměnil první šanci na 0:1 v 32min.

Prvních 20min druhého poločasu náš tým soupeře tlačil a vytvořil si několik šancí, které jsme neproměnili včetně nadějné hlavičky kapitána. Nedáš dostaneš. Soupeř hrozil brejky a jeden z nich proměnil – 73.min. 0:2. Trenér změnil hru na 3 obránce a poslal více hráčů do útoku, ale skóre se již nezměnilo.

Střídání: 59.min Nursultan Kazistay (Marcel Grund), 69.min Robin Erde (Daniel Musca), 78.min Martin Chlebík (Luca Croce), 85.min Jakub Dvořáček (Luca Croce),

Slovo trenéra:

Utkani se Spoji ač jsme jej prohráli ukázalo podle meho nazoru obrat mužstva k lepšímu.

Souper nebyl zdaleka lepším a nehrál prim.

Kdyby na naší straně nedošlo opět k individuální chybě v bránění, tak bychom soupeře dostali pod tlak již v první polovině hry.

Druhá půlka z naší strany byla podzimně standartní, tzn. bez větších střeleckých příležitostí.

Na ofenzívě budeme muset hodně pracovat přes zimu

Velice me ovsem potěšily individuální výkony některých hráčů a také to, že nás přišli podpořit z počátku z lavičky, ale následně se i zapojili do hry kluci z B týmu.

Je vidět že Čechie je jedna velká rodina

Závěrem bych chtěl trochu nestandardně vyzdvihnout výkon rozhodčího Aleše Chaloupky, který měl po celou dobu zápas pevně A především objektivně v rukách.