ABC Braník "B" - A tým 1:1
...

V sobotu 9.10. A-tým zavítal na hřiště ABC Braník aby se utkal s jejich „Béčkem“. Tým nastoupil v sestavě v brance Jiří Brabec; Obrana – Jonatán Fišer, Adam Klášterský, Islam Antayev, Marian Marin; Záloha – Mohamed Layadi, Tomáš Čureja, Yervand Azrumanyan, Michal Tomi; útok Daniel Musca, Luca Croce; na střídačce, Florian Kerlogot, Nursultan Kazistay, Martin Chlebík, Robin Erde.

Zápas se skládal ze 2 velmi rozdílných poločasů. První poločas patřil našemu soupeři. Již po prvních 5 minutách, proč je soupeř na 5. místě tabulky. ABC Braník měl více ze hry – daleko lépe kombinoval a presoval, náš tým se trpělivě bránil. Už v 10. minutě jsme prohrávali 1:0. Po obdržené brance se tým trochu zvedl – jako by probudil a hra se o něco více srovnala i když bylo zřejmé, že soupeř do poločasu držel hru pod kontrolou.

Druhý poločas byl v naší režii. Naši hráči zvýšili tempo i úsilí, najednou jsme začali vyhrávat souboje a mít více ze hry. Korunované v 55.min vyrovnávacím gólem, který vstřelil Daniel Musca. Přibývalo šancí na naší straně a úsilí se zvýšilo příchodem všech náhradníků – ABC Braník jako by se bál o výsledek a nám narostli křídla. Remíza vzhledem průběhu obou poločasů byla asi odpovídají, i když mohli být 3 body, když Luca Croce v závěru neproměnil 2 vyložené šance.

Střídání 70.min Florian Kerlogot (Daniel Musca), Martin Chlebík (Marian Marin), 78.min Nursultan Kazistay(Yervand Azrumanyan), 84.min Robin Erde (Islam Antayev)

Žluté karty: 22.min Marian Marin, 61.min Islam Antayev

Slovo trenéra:

ABC Branik nastoupil k utkání zodpovědně a díky důslednému pressingu ve středu hřiště měl na hřišti zpočátku optickou převahu.

Brzy jsme obdrželi trochu nešťastný gól z větší vzdálenosti a i ten nás přivedl pod další tlak.

Naštěstí byl celý tým o poločasové přestávce vnímavý k naší změně taktiky, vysunuli jsme hru více vpřed a atakovali soupeře již na jeho polovině.

To zvrátilo herní převahu v náš prospěch, z toho pramenila i naše vyrovnávací branka a další šance.

Mám za to, že bod byl spravedlivý i když někde ve skrytu duše jsem věřil ve vítězství.

Děkuji klukům že přes veškerá úskalí se kterými se nyní potýkáme bojují a nechávají na hřišti maximum toho co v nich je.

V sobotu se tedy přijďte podívat na domácí utkání v 10:15h, kdy se postavíme proti Podolí