B tým veze první tři body
...

Inkasovaný gól nás naštěstí nepoložil a na opětovný rozdíl dvou branek upravil hned dvě minuty po přestávce Florian Kerlogot (1:3). O pár minut později stejný hráč přehodil vyběhnuvšího brankáře a rázem to bylo o tři góly (1:4). Poté to vypadalo, že jsou oba týmy již smířeny s výsledkem, ale opak byl pravdou. Po nešťastném souboji ve vápně náš soupeř snížil v 80. minutě ze suverénně proměněné penalty a bylo to opět o dva góly (2:4). Naštěstí jsme reagovali na tento vývoj téměř okamžitě, když se po dlouhém běhu přes celou polovinu soupeře a kvalitním zakončení prosadil střídající Carlos Torres (2:5). Domácí ale i nadále cítili, že by ještě něco mohli učinit s výsledkem a po jedné nastřelené tyčce se prosadili přesně cílenou ranou zpoza vápna ke vzdálenější tyči (3:5). Tento výsledek, i přes nervóznější závěr zápasu plný strkanic a nadávek a dvě velké šance, ve kterých se po rychlých útocích naši hráči ocitli sami před brankářem soupeře, již přetrval. Po zatím nejlepším letošním výkonu si z Nebušic  vezeme všechny tři body. Pochvalu zaslouží zejména pan rozhodčí, který za přísného dohledu delegáta zvládl všechny vyhrocené situace a zápas odpískal s bravurou.

Zveřejnil : SK Čechie Smíchov, 08. září 2020