B tým podlehl TJ Sokol Lipence. 2:3.
...

B tým v druhém kole podlehl po důstojném výkonu TJ Sokol Lipence, z.s. 2:3.

První kolo přineslo do B týmu poněkud pochmurnou náladu. Neuspokojivý stav vygradoval rezignací trenéra. Younesovi přejeme v jeho fotbalové kariéře hodně úspěchů.

S velkým očekáváním jsme pak vstoupili do druhé kola domácím zápasem s Lipenci. Stručně a jasně – zodpovědný přístup hráčů, vůle po prezentování se v daleko lepším světle, hlad po gólech. To byly hlavní atributy zápasu.

Zápas byl po celých 90.minut vyrovnanou partií, kdy každý tým chvíli tahal za delší konec. Hosté se ujali vedení ve 29.minutě, kdy naše obrana nezachytila průnik. Obraz hry se nezměnil ani po obdržené brance.

Do druhého poločasu jsme vstoupili lépe my, kdy se Omarovi povedlo důrazem dotáhnou akci do gólového konce. Žel, po vstřeleném gólu přišla psychická past a hned za dvě minuty soupeř vstřelil další gól. Soupeř měl posléze výhodu pokutového kopu, ale neproměnil jí. Naopak, nám se povedlo srovnat v 76.minutě, kdy akci zakončoval střídající Daniel Musca. Jenomže znova jsme neudrželi pozornost a za tři minuty soupeř znova vedl. Nebyla to ojedinělá akce, Tiago v bráně zneškodnil další 2-3 gólovky. Na druhou stranu my jsme se dostali několikrát do slibných šancí, ale gólově jsme vyšli naprázdno.

Prohra 2:3 sice znamená nadále nula bodů, ale průběh zápasu jednoznačně ukazuje, že výsledek  zápasu prvního kola bylo nahodilé selhání.

Sestava: Tiago Afonso, Eduard Klobouček, Denys Koshuk, Jan Novák, Ondřej Sosna, Elman Mammadov, Jonatan Fischer, Ruslan Ljubačevskij, Abdelhakim Omar, Luca Croce, Elvis Osmanovič

Střídající: Mohamed Layadi, Jonáš Basel, Daniel Musca, Nursultan Kazistay, Marek Deváty

Nenastoupil: Tom Goosenaerts

Zveřejnil : Ivan Senci, 01. září 2020