A tým - Nebušice 1:2
...

Do druhého poločasu jsme poslali dva nové hráče, ale obraz hry byl podobný, soupeř urputně bránil a spoléhal na rychlé protiútoky z kterých nic nevytvořil a prakticky neohrozil naší branku. Do hry nás dostal Ryan Parrado, který bezpečně proměnil pokutový kop nařízený za faul na Marcela Grunda 2:1. Celý druhý poločas se nesl ve velké nervozitě ke které přispěl velmi špatným výkonem rozhodčí, který byl "12" hráčem domácích, což samozřejmě vyvolalo negativní emoce našich hráčů a tudíž hra na obou stranách postrádala jakoukoliv kvalitu. Když už jsme se chystali na závěrečný nápor, tak nás poslal rozhodčí v 77. minutě do 10 po obráceném faulu, ale i tak jsem měli v 85. minutě šanci na vyrovnání, ale hlavička Marcela Grunda skončila těsně vedle domácí branky. Z Nebušit jsme si minimálně bod měli odvést.

Zveřejnil : Marcel Grund, 31. srpna 2020