Praha 1999 - A tým 1:0
...

Domácí velmi zkušený tým tvořený odchovanci Motorletu Praha začal mírným náporem z kterého pramenila jediná branka zápasu v 6. minutě, kdy nepříliš prudká a umístěná střela z 20 m skončila pod břevnem naší branky 1:0. Po obdrženém gólu jsme se zase chvíli hledali než jsme dokázali reagovat na rychlé útoky domácích. Od 30.minuty jsme se více osmělili a několikrát jsme se dostali do vápna soupeře, ale gólové šance jsme si nevytvořili. Druhý poločas byl z naší strany opět lepší, ale zkušené domácí mužstvo poctivě bránilo jednogólové vedení a spoléhalo jen na rychlé protútoky, které nám dělali za deštivého počasí problémy, ale naše obrana pustila domácí jen do jediné šance, kterou domácí neproměnily. V dnešním zápase se ukázala zkušenost a vyhranost domácího týmu, který dal brzo branku a pak si výsledek pohlídal. Naše ofenziva byla dnes založena na náhodě a kdybychom hráli do rána, tak bychom asi branku nedali. Herně to úplně špatné není, ale pokud se hráči pro výsledek neobětují, tak body sbírat nebudeme. Ve všech třech zápasech jsme dostali branku do 15. mimuty a celé zápasy jen dotahujeme. Prohrát potřetí za sebou není nic příjemného a od některých hráčů čekáme zlepšení. Prohrát se může, ale musíme být přesvědčeni, že jsme pro vítězství udělali vše a to dnes říct nemůžeme, jinak bychom bod měli.

Zveřejnil : Marcel Grund, 24. srpna 2020