Libuš - A tým 4:2
...

Domácích bylo najednou plné hřiště a my nedokázali reagovat na jejich náběhy za obranu. Z jednoho takového došlo ke střetu domácího hráče s naším brankářem a i když hlavní rozhodčí nechal hru pokračovat kopala se penalta neboť asitent rozhodčího viděl penaltový zakrok a hlavnímu pomohl 2:0. Druhý poločas jsme nastoupili jako vyměmění a hned ve 47. min Filip Mrštík snížil na 2:1. Domácí znejistěli a byli jsme to my, kdo šel za dalším gólem, který jsme dali v 67. min Lucou Crosem, který byl na hřišti 2 minuty 2:2. Vyrovnávací brance předcházelo vyloučení domácího hráče po druhé ŽK. Výhoda v tu dobu byla na naší straně, ale to by nesměla přijít nejhezčí individuální akce domácího Havkáka, který prudkou střelou z 25 m trefil břevno od kterého se míč odrazil na brankovou čaru a nakonec skončil pod břevnem 3:2. Snažili jsme se o vyrovnání, ale domácí se už soustředili na ubránění výsledku a z jejich ojedinělého útoku došlo k faulu před naším vápnem a z trestného kopu hezkou střelou pod břevno domáci upravili na konečných 4:2. V 1.A třídě se musí jít za vítězstvím celý zápas. Utkání jsme si prohráli bezkrevným prvním poločasem. Dali jsme ve dvou zápasech 5 branek a nemáme ani bod. Z 8 gólů jsme dostali 6 ze standartních situací a to nás sráží.

Zveřejnil : Marcel Grund, 17. srpna 2020