KOPEME ZA ČECHII – ANTI-COVID 19
...

Vážení Čechiáci, vážení přátelé Čechie Smíchov,

Covid 19 vzal útokem celý svět a bohužel zaútočil i na náš tým. Naším týmem myslím náš klub SK Čechii Smíchov.

Soupeř nás ohrozil ve velmi citlivém bodě, ten bod se jmenuje financování klubu. Platby záloh, nájmů, údržba hřiště, dobíhající rekonstrukce kabin, některé mzdové náklady… povinnost hradit toto vše bohužel i v této době hraje se soupeřem. K tomuto týmu se pak přidaly výpadky plateb příspěvků (někteří členové si věc bohužel vyložili tak, že se nehraje, tak se neplatí, někteří na to jednoduše nemají), výpadky příjmů z pronájmů a trošku nelogicky i odložení vyhodnocení grantových řízení.

Favorizovaný soupeř nezná slitování.

Do tohoto nerovného souboje jsem svolal mančaft složený z výboru, kontrolní komise a trenérů. Taktiku jsme postavili na výrazných úsporách, rozložení plateb na splátky, udržení povinností platit příspěvky a dalších aktivitách.

Prvotní atak jsme tímto odrazili. Obránci svou práci odvedli a někteří i za vynaložení svých osobních (nemalých) financí.

Na řadě je výrazné posílení našich řad a já svolávám vás naši zálohu a útok. Do boje s následky chceme nastolit zcela ojedinělou taktiku a to veřejnou sbírku

KOPEME ZA ČECHII – ANTI-COVID 19

Princip je jednoduchý, na transparentní účet 2101808542/2010 vedený u FIO Banka as, můžete zasílat jakoukoli částku, která bude využita na provozní náklady klubu a řádně vyúčtována. Pokud přispějete částkou nad 1000,- tak navíc získáte tričko z limitované edice určené jen a pouze na tento počin. Horní hranice příspěvku samozřejmě není omezenaJ. Za každou tisícikorunu obdrží dárce triko dle vlastního výběru.

Pojďme tedy KOPAT ZA ČECHII

M. Mrštík - předseda

PS 1: Do zprávy pro příjemce uveďte prosím jméno dárce.

PS 2: Pravidla objednávání trik zveřejníme v samsotatném příspěvku.

PS 3: Stav transparentního účtu najdete na stránkách FIO Banka, a.s. - zde https://ib.fio.cz/ib/transparent?a=2101808542

Zveřejnil : SK Čechie Smíchov, 15. května 2020