Uzavření zimní ligy výhrou nad Meteorem
...

Kluci k zápasům přistoupili zodpovědně a výsledkem byla poměrně kvalitní hra a hladká výhra nad týmem Sokola Dolní Počernice. Herně a střelecky se blýskl Saša Formáček. V druhém utkání, hraném bezprostředně po tom prvním jsme udolali mužstvo pořádajícího Meteoru. Zejména v druhé půli tohoto zápasu bylo vidět, že toho kluci měli už dost, ale bojovností nedovolili soupeři zápas otočit. Trochu symbolicky rozhodl pár minut před koncem utkání brankou na 4:2 Michal Švorc. Ten se také stal nejlepší střelcem celé zimní ligy s počtem 11 zásahů. Pro mne je nejlepší informací to, že velká část týmu vydržela hrát svůj standard po celých 140 minut a zejména v druhém utkání jsme dokázali uspět i přesto, že soupeř proti nám nastoupil čerstvý a nezatížený předchozím utkáním. Mladší žáci tak obsadili v zimní lize 4.místo s bilancí 4 výher a tří porážek s celkovým skóre 38:24.