A-tým ... Ohlédnutí za 3 přípravnými zápasy
...

Příprava na jaro je u A-týmu v plném proudu včetně odehraných 3 přípravných zápasů s Dobříčí, Motorletem U19 a Viktorii Žižkov B.

Zápas s Dobříčí se hrál 26.1 14:00 na UMT Motorletu. Trenéři zkoušeli hráče na různých postech a tak do obou poločasů nastoupili 2 rozdílné sestavy a jen málo hráčů absolvovalo celý zápas. I přestože jsme vyhráli 3:2, trenéři nebyli spokojeni se souhrou týmu a s ofenzivní hrou a proměňováním šancí. Zejména, když soupeř dorazil pouze ve 12 hráčích a my jsme neproměnili 3 tutovky. Naše góly Luca Croce, Rafael Ribeiro, Krešimir Begovič.

Zápas s Motorletem U19 se hrál 1.2. 14:00 opět na UMT Motorletu. Opět stejných charakter utkání – 2 rozdílené sestavy u našeho A-Týmu, ale s tím rozdílem, že proti nám byl významně kvalitnější soupeř. První poločas nám vůbec nevyšel. Druhý poločas již byl podle představ trénerů -  lepší defenzivní hra a zlepšená souhra týmu. I přes větší ofenzivní aktivitu zápas skončil prohrou 3:4, na vyrovnání zápasu jsme nedosáhli díky brankáři soupeře a neproměňování našich šancí. Naše góly opět trojice Luca Croce, Rafael Ribeiro, Krešimir Begovič.

Zápas s Viktorii Žižkov B se hrál 8.2. v 16:15 na UMT Bílé Hory. Čekal nás zatím nejkvalitnější soupeř a tak trenéři upravili sestavu – tým nastoupil se základní osou týmu s postupným střídáním. Náš tým začal zápas velmi týmovým způsobem a překvapivě jsme prvních 15min nepustili naše soupeře za půlku a navíc se tým nabudil díky rychlému proměňování šancí do sítě soupeře. Ač se tým soupeře na náš styl později adaptoval a hra se vyrovnala, byl to náš tým který dával góly a pečlivě odrážel výpady soupeře. Tento zápas se nám týmově, herně i výsledkově povedl a proti velmi silnému soupeři jsme zvítězili 6:1. A to brankář soupeře zneškodnil další 4 naše tutovky a jednu penaltu. Naše góly 4x Krešimir Begovič, 1x Rafael Ribeiro, 1x Vojta Donát.

Zveřejnil : Lukáš Klášterský, 10. února 2020