Zimní příprava
...

Ani po konci podzimní sezony o minulém víkendu naše mládežnické týmy nezahálely.

Tento víkend jsme bojovali celkem na čtyřech frontách. Starší přípravka se zúčastnila dvou halových turnajů ve Zbuzanech. Jednalo se o dva ročníkové týmy 2010 a 2009. Třetí turnaj sehrálo mužstvo nakombinované z hráčů kategorie mladších žáků a starší přípravky v rámci projektu Jihovýchodní ligy na umělé trávě FC Háje. A konečně A-tým mladších žáků začal svoji zimní přípravu na Meteoru v Libni, kde se postavil domácímu mužstvu.

Na turnajích se nám střídavě dařilo i nedařilo a povedené výkony mužstev i jednotlivců se střídali i s horšími představeními. Předvedená hra nebyla na úrovni toho co zvládneme a tomu odpovídala i umístění v turnajích: šesté, páté a čtvrté místo….

Patrně nejlepší výkon podali naši mladší žáci na zimní lize v Libni. Po prohrané první půli (1:3) smetli domácí Meteor v druhém poločase 10:0 a celkový výsledek 11:3 je tak slušným vstupem do zimní přípravy.

Největší radost ale máme z toho, že se všichni účastníci sobotních turnajů a zápasů(a bylo jich přes 40) v podvečer sešli společně na prvním gymnastickém tréninku v prostorách SK Hradčany. Jen tak dál J

Zveřejnil : Lubomír Červenka, 25. listopadu 2019