ARITMA B - A TÝM 4:1
...

16.11 v 17:30 nastoupil náš A-tým k poslednímu podzimnímu zápasu I.A třídy pro Aritmě B na jejich UMT hřišti. Tým Aritmy B složený převážně z ročníků 2000/1999 ukázal našemu týmu jak se hraje svižný a důrazný fotbal. Výborná souhra týmu Aritmy B byla patrná od samého začátku.

Prvních 20 min se nám s vypětím dařilo držet krok s Aritmou, ale zejména díky obraně neb ve středu zálohy jsme propadali. V 22 min Aritma udeřila poprvé 1:0. Brzo mohlo být další navýšení pro Aritmu, po nařízeném pokutovém kopu. Nicméně náš brankář Bartůněk má na penalty spadeno a tak opět penaltu chytil. Propadání ve středu zálohy bylo velmi patrné a tak sáhl náš trenér Navarro k netradičnímu střídání v 36.min. Z hřiště odešel Ribeiro a na jeho místo se stáhl Begovič a nový muž na trávníku Croce šel do útoku. Hra ve středu zálohy se stabilizovala, ale Aritma využila svojí herní převahu ve 42min. Poločas skončil na 2:0.

Na začátku 2.poločasu jsme se nadechli a vyvinuli na Aritmu B větší tlak, nicméně v pohodě hrající soupeř se spoléhal na brejky. Při jednom z brejků naši obránci těžko stíhali útočníka Aritmy, ale brankář Bartůněk byl proti a šanci Aritmy zneškodnil. Bohužel si přitom poranil rameno a musel být střídán. I když se postupně naše hra střídáními zlepšovala, byla to Aritma, která využívala své šance (73.min a 80.min na 4:0. Náš stupňovaný tlak na konci vyvrcholil faulem na Grunda ve velkém vápně v 84.min,kdy Begovič penaltu s přehledem proměnil na konečný stav 4:1.

Poslední zápasy ukázali trenérům na čem je potřeba přes zimní přestávku popracovat. Pozitivním příslibem byly výkony dorostenců v A týmu - Tomi, Cherevko, Sosna.

Střídání: 36.min Croce za Ribeira, 53.min Cherevko za Čureju, 59.min Gregušiak za Bartůňk, 60.min Petrenko za Karbuze, 72.min Sosna za Del Granada

Žlutá Karta: 32.min Kysela

Zveřejnil : Lukáš Klášterský, 21. listopadu 2019