Remíza 0:0 A-týmu na Libuši 9.11
...

Sobota 9.11 byl dnem dalšího zápasu A-týmu. Začínali jsem v netradičním dopoledním čase na hřišti SK Libuše 838 za sychravého počasí.

Oba týmy hráli velmi aktivně a důrazně a hra byl bojem o hřiště mezi oběma velkými vápny s občasnými ohroženími brankářů a několika neproměněnými vyloženými šancemi. První vyloženou šanci měla Libuš, kdy v 15.min se po jedné z mála chyb naší obrany, se objevil na malém vápně hráč Libuše sám před naším brankářem. Sám překvapen danou příležitostí dal slabou střelu našemu Bartůňkovi do náručí. Náš tým zahrozil v 31.min, kdy Grund vyslal dělovku zpoza velkého vápna, bohužel mu v cestě do branky stálo břevno. Poločas tak skončil 0:0

V 61.min Mrštíkova střela minula těsně branku. Další možnost měl v 73.min Begovič, kdy jeho střelu zastavila tyčka. Závěr zápasu byl ve znamení tlaku Libuše otočit zápas na svojí stranu. V 79.min byl opět sám útočník před Bartůňkem, který chytil. Hned v 80.min se Bartůněk opět vyznamenal, kdy reflexem vytáhl pěknou křižnou střelu Libuše. A v 83.min nás od gólu zachranilo břevno Bartůňkovi branky. Poslední minuty zápasu se dohráli mimo vápna a tak závěr zápasu skončil 0:0.

Pro nás je výsledný bod ze hřiště dobře hrajícího soupeře velmi dobrý výsledek.

Naše Střídání: 60. Castaings za Del Granada, 70. Croce za Ribeira, 76. Petrenko za Palaciose

Žlutá karta: 23. Palacios

Zveřejnil : Lukáš Klášterský, 14. listopadu 2019