Smutná remíza 3:3 A-Týmu na Zbraslavi
...

Zápas našeho A-týmu se SK Zbraslav 28.10 byl plný překvapení se smutným koncem. Před zápasem by byl každý rád za remízu a jeden bod. A- tým jeli hrát se soupeřem, který je čtvrtý v tabulce a má nejlepšího střelce naší soutěže. Po zápase byli všichni naštvaní - hráči, trenéři i fanoušci, že máme jen bod za remízu!

Začátek začal pozitivně, zjistili jsme, že nejlepší střelec soutěže zbraslavský Sedláček nenastoupil kvůli zranění. Ještě pozitivnější bylo, že hnedv 1.minutě (z naší první akce) jsme díky pohotovému Begovičovi vedli 0:1. Zbraslavské hráče náš gól úplně opařil, ale postupně se oklepali a byl z toho zápas nahoru dolu, který fanouškům na obou straná líbil. Na obou stranách bylo mnoho šancí, ale ani z jedné vyložené šance gól nepadl, poločas sknčil slibným skore 0:1 pro nás.

Po přestávce se v 48.minutě podařilo Zbraslavi vyrovnat na 1:1. Náš tým, ale vzápětí odpověděl ve 49. minutě, kdy Grund střelil pěkný gól na 2:1. Hra opět pokračovala stylem nahoru- dolu s několika vyloženými šancemi na obou stranách. V 68. minutě vystřídal Croce Grunda. A když v 80.min zvýšil na 3:1, zdálo se , že si odvezeme neočekávané 3 body. Na hřiště se podívali v rámci série střídání i 2 dorostenci, v 78. min Tomi nahradil Čureju, v 82.min Linov Mrštíka a v 86.min Cherevko Basela. Zbraslav jakoby vycítila, že jsme příliš natěšeni na vítězství a v nastaveném čase využila několik našich taktických chyb a góly v 91.min a 93.min zápas srovnala na remízu 3:3.

Konec zápasu se pro nás nesl s pachutí a smutku z remízy a zisku „pouze“ jednoho bodu a to i přesto, že celý zápas jsme byli lepším mužstvem. Soupeři I.A třídy, prostě trestají většinu chyb!

Zveřejnil : Lukáš Klášterský, 31. října 2019