Prohra A-týmu 2:1 s Přední Kopaninou
...

Ohlédnutí za zápasem A-týmu s Přední Kopaninou 13.10. Hrálo se za krásného podzimního počasí a zřejmě i proto náš tým propadl podzimní nostalgii a prvních 10 minut zápas ještě snil, zatímco Přední Kopanina hrála a rázem jsme prohrávali 2:0. Poté jsme se zvedli a ve 14.minutě snížil Mrštík. Dále se hrál urputný fotbal na obě strany, Přední Kopanina byla však mnohem nebezpečnější, a protože naše střídání větší převahu nepřinesla, skóre zápasu se do konce nezměnilo.

Zápas byl o pozici ve středu tabulky a prohra pro nás znamená ztrátu hned 6 bodů. Nepříjemným faktem byla opět naše slabá nebezpečnost z rohů a standardních situací. Rohy jsme kopali stereotypně na přední tyč bez valného výsledku, přičemž naše polovina rohů a všechny standardky byly špatně kopnuté.

Zveřejnil : Lukáš Klášterský, 18. října 2019