Krize staršího dorostu?
...

Starší dorost prochází ted těžším obdobím. Dvě prohry za sebou dlouho nepamatuje, přes to by nás to mělo nakopnout k větší aktivitě a snaze.
Minulé kolo k nám přijel velmi těžký soupeř z Hrdlořez. V týmu, který hraje z velké části současně i za muže B, má tým z Hrdlořez velmi vyspělé hráče, nejen herně, ale i vzrůstem. Řekl bych, že utkání bylo velmi vyrovnané, akce střídaly akce. Soupeř udeřil jako první, když naše obrana zaspala a dovolila jejich nejlepšímu střelci únik ze strany, který skončil golem. Vzápětí jsme reagovali podobně, kdy z podobné akce jako měl soupeř úřadoval Míša Tomi. Bohužel ke konci poločasu přišla další naše chyba a tak jsme prohrávali v půli 2:1. Ještě horší chvíle přišli při pauze, kdy museli střídat 2 naši klíčoví hráči. Do druhé půli jsme šli v trochu improvizované sestavě. Přes to jsme si vypracovali 4 100% šance. Bohužel nám nebylo přáno, nic jsme neproměnili a tak soupeř zaslouženě vyhrál.
V posledním kole jsme jeli na půdu velmi známých Dolních Chaber. Bohužel jsme do tohoto zápasu čítali až 10 absencí. Byli jsme rádi, že jsme složili 11 hráčů, jelikož byl souběh s mladším dorostem. Bohužel nám nepřál ani povrch. Naše síla je v kombinaci, což povrch neumožňoval. V první půli jsme měli opět několik šancí, bohužel jsme opět nic neproměnili. Soupeř využil jeden z jeho protiútoků a tak vedl 1:0. V druhé půli jsme měli nahlášené 2 zranění a tak jsme zápas spíše dohrávali, než abychom bojovali o body, bohužel. Soupeř nás pak přehrával hlavně ve středu pole, vyhrával většinu soubojů, lépe si poradil se špatným povrchem. Celkové skóre 4:1 pro Chabry. Za nás snižoval nádherně z přímého kopu Míša Tomi. Rád bych vyzdvihl jednoho našeho hráče, který na hřišti doslova kraloval a to byl Jonatan. I když se musel zatáhnout na stopera, tak předvedl parádní výkon. Musíme si z něj vzít příklad.
Další zápas nás čeká doma proti Aritmě, kdy doufáme, že opět najedeme na vítěznou vlnu.

Zveřejnil : David Anděl, 07. října 2019