Prohra 0:2 A-Týmu s Dolními Chabry
...

28.9 jel náš A-tým na hřiště SK Dolní Chabry v bojovné náladě po předchozích 2 výhrách a umístění vprostředku tabulky. Na náš tým čekal velmi slušný trávník a na fanoušky nově upravené zázemí klubu.

Jak můžete vidět na přiložené základní sestavě udělali trenéři několik změn oproti předchozím zápasům. 1. poločas se hrál ve velmi svižném tempu na obou stranách. Nicméně je potřeba říci, že Dolní Chabry byly celý zápas lepším týmem, zejména v důraznosti, rychlosti dostupování a agresivitě hry. Agresivitou je míněna ona zdravý hlad po fotbale na rozumné úrovni. Hrálo se tvrdě, ale fér - dokladem je jen jedna žlutá karta za celé utkání. Oba týmy měli velmi dobrou defenzivní hru, rozdíl byl v ofenzivní části, kde byly Chabry řádově lepší než my. S většinou pohledných akcí Chaber si náš tým poradil, paradoxem je, že vedoucí gól Dolních Chaber na 1:0 padl po méně pohledné akci ve 20minutě. Po závaru kolem velkého vápna, prošla „polostřela“ klubkem hráčů a skončila u tyčky v naší brance. Poté se hra vyrovnala, začali jsme být více nebezpeční dopředu.

Během poločasové přestávky trenéři došli k názoru, že je nutné posílit hru dopředu a tak do druhého poločasu nastoupil Krešimir Begovič a Filip Mrštík za Rafaela Ribeira a Tomáše Čureju. Naše akce směrem dopředu začali být najednou nebezpečné, vyrovnat se nám nepodařilo a tak byla ještě druhá vlna střídání v 54. a 63. minutě Dmytry Petrenko za Lucu Croce a Lennon Bera za Josefa Kyselu. Náš tlak rostl, vytvořili jsme si několik šancí, ale na vyrovnání jsme si nešáhli. V 71.minutě musel nuceně střídat Adam Klášterský za kterého přišel Jonáš Basel. V 75. minutě potrestali okénko v naší defenzivě na 2:0. Druhý gól v naší síti vystupňoval náš tlak na snížení, ale přesto, že jsme si vypracovali několik příležitostí, gól se nám nepodařilo dát.

Závěrem, domácí Dolni Chabry byly celý zápas lepším týmem a každý bod odtud by byl velkým úspěchem.

Zveřejnil : Lukáš Klášterský, 29. září 2019