Soustředění mladší přípravky
...

Ve dnech 11. - 14. 8. 2019 se v Loučovicích poblíže Lipna nad Vltavou uskutečnilo letní soustředění mladší přípravky, resp. dětí, které od nadcházející sezóny přechází do starší přípravky.

Ubytováni jsme byli ve 3 apartmánech překrásného areálu penzionu Club Rezidence Pod Lučí. Trénovali jsme přímo v areálu penzionu, neboť jeho součástí je i víceúčelové hřiště s tartanovým povrchem. Tréninky byly dvoufázové a byly zaměřeny zejména na individuální míčovou techniku. V rámci tréninků byly odehrány zápasy turnaje 1 na 1, kdy každý z účastníků soustředění měl možnost změřit svoje síly s ostatními přítomnými kamarády. V průběhu pobytu jsme vyzkoušeli i místní bazén. Zázemí a vybavení penzionu je na vysoké úrovni a ve volných chvílích jsme tohoto plně využívali. Děti hrály stolní tenis, stolní fotbal, šipky, vyzkoušely trampolínu a v neposlední řadě hrály též tenis pod dozorem lektorky tenisu.

Jedno odpoledne jsme rovněž vystoupali na vrch Luč (933 m.n.m.), odkud byl nádherný výhled na Lipenskou přehradu. Součástí soustředění byla i vědomostní soutěž zaměřená na znalosti o „matičce“ Praze, o přírodě, o fotbale a o SK Čechie Smíchov, jež se odehrávala částečně v přírodě a částečně za zdmi penzionu.

Stravu sestávající se z 5 chodů jsme měli zajištěnou rovněž přímo v penzionu a děti s ní byly maximálně spokojeny.

Na závěr obdržel každý z účastníků soustředění na památku pohár se svým jménem, diplom a v neposlední řadě též fotbalový trenažér, aby se mohly děti zdokonalovat v žonglování s míčem.

Z ohlasů dětí vyplývá, že se soustředění vydařilo a že by se rády na stejné místo vrátily zase za rok jen s tím rozdílem, že by tam chtěly strávit delší časový úsek.

Velké poděkování patří jednomu z provozovatelů penzionu panu Danielu Vonešovi, který nám vyšel ve všech našich požadavcích vstříc a žádný náš požadavek pro něj nebyl nesplnitelný.

odkaz na galerii -> https://www.cechiesmichov.cz/galerie/pripravka-mladsi/?idVekovaKategorie=2

Zveřejnil : Venca Paroubek, 19. srpna 2019