B-Tým - AFK Union Žižkov, přátelák a výhra 3:0
...

V neděli 4.8 na hřišti SK Motorletu Praha nastoupil b-team Čechie Smíchov k prvnímu přátelskému utkání předsezónní přípravy proti mužstvu AFK Union Žižkov. Na zápas přivezli Žižkovští dvě jedenáctky, jak nově založený b-team, tak a-team. Každá jedenáctka odehrála jeden poločas.

V Prvním poločase se tým ze Smíchova utkal s Žižkovským prvním mužstvem, které hraje II. třídu, stejně jako B-team Čechie. Celý poločas byla hra vyrovnaná a ani jeden tým nebyl daleko od otevření skóre. To se nakonec povedlo po rohovém kopu smíchovskému mužstvu, za který skóroval Eduard Klobouček, když uklidil odražený míč do sítě soupeře.

Druhou půli proti b-teamu Žižkovských začal lépe tým ze Smíchova po několika minutách dokonce nastřelili břevno. Gól ale vstřelil až levý křídelník Lennon po ukázkové průnikové přihrávce. Další gól padl o několik momentů později znovu do branky Unionu Žižkov po ztečovné střele Aymerica Plasona, která zapadla přesně pod břevno brankáře, který mohl pouze bezmocně přihlížet.

Zápas skončil 3:0 pro smíchovské mužstvo, které tak úspěšně odstartovalo přípravu, přesto, že z 9 střel na branku soupeře dokázali proměnit pouze 3.

On sunday the 4th of august at the SK Motorlet Praha pitch came the b-team of Čechie Smíchov up against both a and b-team of AFK Union Žižkov. Each of the opponent´s teams played one half. It was the first match of the pre-season for the b-team of Čechie.

In the first half played the Čechie boys against opponent’s a-team, which plays in different group of the same division. The whole half was the game balanced with chances on both sides. But after about half an hour of the game gave Eduard Klobouček Čechie the lead with a tap in after a corner kick.

The second half started better the team from Smíchov and after a few minutes they even hit the crossbar. But a goal was scored a few moments later by Čechie’s left winger Lennon after a brilliant truth pass which he clinically finished into the bottom corner. Only moments later Aymeric Plason’s deflected long ranger ended up right under the crossbar and behind the

goalkeeper.

The match ended in a 3:0 victory for Čechie Smíchov B as the team successfully started the pre-season despite the fact that only 3 out of 9 shots on target went in.

Zveřejnil : SK Čechie Smíchov, 04. srpna 2019