První přípravné utkání A týmu před nástupem do 1.A třídy
...

První přípravné utkání A týmu před nástupem do 1.A třídy

Zhruba před půl rokem jsme odehráli v rámci zimní přípravy zápas s přeborovým B týmem Admiry. Výsledek 1:1 potvrdil naší připravenost naskočit do jarní části soutěžního ročníku 2018/2019.

O uplynulém víkendu jsme na Admiru zavitali znova, tentokrát jsme odehráli první zápas letní přípravy. Početný tým našeho Áčka měl za sebou nesourodé dva týdny přípravy, s kterými trenéří v žádném případě nemohou být spokojeni. Na soupisce se objevilo 10 nových jmen a v sobotu nám chyběli 3 opory loňského jara. Tolik konstatování o týmu před zápasem.

Byť měl soupeř za sebou pouze týden přípravy a rovněž do značné míry obměnil sestav týmu, bude považovat tento zápas za lehký rozjezd zápasové přípravy. Týmy byly nesehrané, dělali chyby v kombinacích, komunikace nefungovala dle představ trenérů, samozřejmě tohle platilo zejména pro náš tým, soupeř byl přeci jen na tom lépe. Největší rozdíl mezi oběma týmy byl zejména v přístupu k zápasu. Z domácich bylo cítit energii, hlad po fotbale a chuť se poprat o výsledek. My jsme byli bojácní, mnoho osobních soubojů jsme vypouštěli a nedohrávali, hráči na sebe nemluvili, nepodporovali se. I přesto ale trenéři Čechie viděli u některý hráčů přednosti, na kterých lze stavět a při správném přístupu celého týmu se do začátku sezony připravit a zahájit jí způsobem, jakým jsme dokázali vyhrát tu loňskou.

Komentář soupeře a fotogalerii zápasu najdete na stránkách Admiry, http://www.fkadmira.info/b-muzstvo.htm

Další přípravný zápas odehrajeme v sobotu 20.7. V 11 hodin přivítáme na stadionu Motorletu tým 1.A třídy, SK Union Vršovice.

Zveřejnil : Ivan Senci, 18. červenece 2019