B tým Čechie konečně zabral, 9:1 a hattrick !
...

Dnešní soupeř ale přijel v dost odlišné sestavě a náš tým celých 90 minut jasně dominoval a byl i dostatečně produktivní – k desítce chyběl jen jeden zásah. V druhé půli našemu soupeři již zjevně docházely síly a my měli šanci se fotbalem bavit a neustále ohrožovat branku – vedle 9 ti gólů jsme několikrát trefili i tyč. Hvězdou číslo 1 se tak stal Juan Carlos – autor našeho letošního prvního hattricku. Soupeřův tým měl několik velmi šikovných a zdatných jedinců, což prokázali při jednom z ataků, kde zaútočili přes naší levou stranu a naši beci a defenzivní záložníci nestíhali….a Rob v bráně už pak neměl šanci. Soupeřova soupiska byla jinak velmi širokospektrální – 1 hráč 49 let, další dva měli 44 roků….a nastupující generace – dva 16ti letí a dva 17ti letí playeři. Nutno zmínit, že utkání si velmi užíval pan rozhodčí, který se tak stal vlastně 23.hráčem – díky svým pozitivně laděným poznámkám a komentářům k hráčům obou týmů …..“to byla pěkná přihrávka“,  „dej mu balón a naběhni do volného prostoru“ , „krásně jsi vystřelil“ , „musíš zabrat“, „hezká klička“.

Naši hráči si vedle zápasu užívali i skvěle připravené hrací plochy – a jejich dík tímto směřuje zejména k našemu panu správci.

Příští utkání nás čeká opět soupeř ze spodní části tabulky – věříme, že nabrané sebevědomí promítneme i do dalšího zápasu.

Zveřejnil : Petr Zenker, 26. května 2019