Prohra 1:2 s kandidátem na postup
...

V sobotu 18. května zavítal náš B tým na periferii Prahy – na Točnou k utkání s druhým týmem tabulky, a kandidátem na postup do 2.třídy.

Točná je desetiletí známa zejména díky svému letišti, do kterého v posledních letech mohutně investoval majitel Seznam.cz A letiště na náš tým čekalo i na hřišti.

Hra na velkém, ale nerovném, a ne příliš kvalitním hřišti, vyhovoval v první půli zejména našemu týmu. Nastoupili jsme v podobném rozestavení jako proti Raptors, a v první půli jsem měli více ze hry, soupeř nás ohrožoval zejména z protiútoků a hrou dolů ze svažitého kopce. Nedorozumění v naší obraně ale přineslo překvapivý gól domácích. Nevzdali jsem se a srovnali z 2x kopané penalty – skórovala naše jistota – Elvis.

Druhá půle z naší strany byla výrazně horší, možná únava, nekoncentrovanost, mnoho nevynucených chyb. Výsledek byl necitlivě ovlivněn pokutovým kopem ve prospěch domácích. Běžný odkop z vápna, byl trefen náš hráč do boku a k překvapení hlavně domácích se kopala penalta…. Našemu týmu nelze upřít snahu, kdy například David A. netrefil úplně prázdnou branku, ale byli to naopak domácí, kteří trefili břevno a tyčku. V mnoha dalších případech nás zachránil skvělý Rob. Musíme zvednout hlavu a 3 body konečně uhrát příští týden doma!

Zveřejnil : Petr Zenker, 22. května 2019