Čechie Smíchov „B“ vs Spoje „C“: ztracené body v přesilovce
...

Utkání jsme nezačali dobře – zbytečná ztráta míče na půli, rychlý kontr soupeře po levé straně a Rob neměl na střelu z 10ti metrů šanci. To byla pouze šestá minuta, ale hned o 2 minuty později přišel další šok: skvělé uvolnění Juana po levé straně, jeho samostatný nájezd na brankáře...a přišel totální zkrat hostující hráče, který našeho útočníka zezadu smetl na hranici vápna: jasná červená karta. Hostující hlasově a slovně extrémně dobře disponovaný koučo-vedoucí dotyčného nešťastníka málem zašlapal do země.... Naší přesilovku jsem brzy zužitkovali a ve 49.minutě vedli pohodlně 3:1. Soupeř příliš aktivní v této fázi hry nebyl, podnikal pouze ojedinělé útoky, byli jsme na koni, ale náš výkon zdaleka dobrý nebyl:  nepřesné přihrávky, pomalé a nepřesné přebírání míče (první dotek), obrovské množství nevynucených chyb, nepřesné balony za obranu, hra přehuštěným středem, minimum invence.... Bohužel – jak už mnohokrát v minulosti – jsme utkání nakonc nezvládli. Místo toho, abychom soupeři nasázeli další nejméně 3 branky, tak náš výkon šel rapidně dolů i přes to, že jsme postupně vystřídali všech 5 náhradníků. Štastná remíze znamenala v podstatě naší prohru.  Věřme, že podobný kolaps se již nebude opakovat.

Zveřejnil : Petr Zenker, 14. května 2019