Mladší dorost - Běchovice x Čechie Smíchov 3:4
...

Na státní svátek 8.5. jsme měli předehrávku předposledního kola v Běchovicích. Opět nám chybělo pár hráčů a tak jsme poprvé v sezoně vyzkoušeli výpomoc od hráčů ročníku 2005.
Chtěli jsme toto utkání zvládnout, nejen výsledkově, ale hlavně herně. Musím říci, že se nám to povedlo. Na jaře jsme předvedli 2. dobrý výkon. Z obou stran to byl aktivní fotbal, kombinace, spoustu centrů a šancí. Bohužel jsme v zápase 2x prohrávali, když jsme zaspali u dobíhání odraženého míče a soupeř tak 2x skoroval do prázdné brány. Klíčový okamžik nastal za stavu 1:0 pro soupeře, kdy sršni z Běchovic zahrávali penaltu, ale Radek penaltu vystihl a tak to bylo stále jen o gol. Na 1:1 vyrovnal náš nejlepší střelec Míša a tak poločas byl vyrovnaný. Lépe do zápasu vstoupili domácí, kdy po 4 minutách 2. půle jsme opět prohrávali - dorážka. Pak jsme ovšem převzali iniciativu my, tedy hlavně Jonatán. Povedlo se nám dát během 4 minut 2 goly a tak jsme poprvé v zápase vedli. Pár minut na to jsme udeřili opět - Ivan vstřelil první jarní gol (zaslouženě). Vedli jsme tedy o 2 goly, měli jsme pak pár šancí, ale neproměnili. Očekávali jsme tlak domácích, který pak přišel. 6 minut před koncem snížili na 3:4 a zbytek zápasu jsme se báli o výsledek. Nakonec jsme vítězství udrželi a tak v neděli jedeme do Radotína s 6 bodovým náskokem - Radotín má zápas k dobru. Chtěl bych pochválit hlavně hráče ročníku 2005, kteří se s tím poprali velice statečně a hlavně díky nim jsme uspěli.
V příštích zápasech bych nerad viděl nějaké dohady, diskuze apod. s protihráči, fanoušky a ostatními. Soustředíme se jen na naši hru!