Muži B - ST FJFI ČVUT Tralalalala X Čechie Smíchov 2:4
...

První květnovou neděli odehrál náš B tým zápas na Aritmě, kde našel svůj domov tým Tralala. A byl to absolutně jiný zápas než posledně. S Raptors jsme bránili, bojovali a vyráželi do brejků. Tentokrát jsme drželi míč a snažili se domácí překombinovat. I hřiště s umělým povrchem k tomuto stylu svádí.
V samotném zápase jsme byli lepší, ale nutno uznat, že v rozhodujících momentech selhal soupeřův gólman. Podběhl centr z rohového kopu, Elvis zakončil do prázdné branky - 0:1. Pak nešťastný gólman domácích vyrazil poměrně chytatelnou střelu přímo před sebe ke Carlosovi - 0:2. Naopak vypracované akce jsme zahodili. V této činnosti vynikáme dlouhodobě ;-) Tralaláci také měli nějaké šance a snížili na 1:2. Myslím, že poločasový výsledek plně odpovídal dění na hřišti.
Druhý poločas byl od nás vynikající a zejména mezi 45.-70.minutou jsme byli suverénní. Tom G. naši dobrou hru korunoval gólem. Za vápnem si míč zpracoval a napálil míč pod břevno -1:3. Následovaly další šance, ale využili jsme jen jednu akci na jejímž konci byl Elvis - 1:4. Bohužel posledních 15 minut nám moc nevyšlo. Místo abychom drželi míč (na což jsme v obranné řadě měli od soupeře čas i prostor), tak jsme se nesmyslně tlačili dopředu kde jsme ztráceli míče. Po jedné takové chybě soupeř v závěru snížil na 2:4.
Celkově vzato jsme hráli dobře, chvílemi výborně. Snad jen závěry obou poločasů nebyli nic moc.
Jsme zpátky na čtvrté příčce a vzhledem k remíze Raptors ztrácíme na třetí místo čtyři body. Raptors navíc hrají v příštím kole těžký zápas s vedoucím týmem naši skupiny z Chaber. My se pokusíme umazat další body z jejich náskoku v domácím zápase s "C" týmem Spojů. V neděli 12.května od 14:30.

Zveřejnil : Mirek Fišer, 05. května 2019