Velikonoční tři body A týmu
...

Na Velikonoční pondělí A tým zavítal na hřiště Motorletu, jenž se stalo dočasným domovským působištěm Stodůlek z důvodu rekonstrukce hřiště.

Na úvod hráči obou týmů vzdali hold minutou ticha členovi Čechie, Vladimíru Dvořáčkovi, který nás náhle opustil ve věku 52 let.

Psala se 11 vteřina zápasu a nekoncentrovaní domácí poprvé lovili míč ze své sítě. Další dva přidali svěřenci Jaimeho N.Fernándeze ještě do poločasu. Po změně stran hra významně upadla, v určitých částech měli domácí navrch. Skórovat se povedlo oběma týmům a konečný výsledek 1:4 znamenal další vítězství Čechie. Obecně lze o zápase říct, že výkon Čechie byl do značné míry poznamenán vynucenými změnami na některých postech. Nutno však ale vzdát hold i soupeři, který vysokým a efektivním presinkem rozbíjel rozehrávku Čechie a vytvářel tak nebezpečné situace.

Díky vítězství Radotína nad Řeporyjemi 3:0, se zvětšil bodový náskok Čechie před druhými Řeporyjemi na 4 body. Za zmínku stojí ještě utkání Přední Kopaniny a Malešic, jenž bylo přerušeno, resp. ukončeno po prvním poločase v důsledku nedostatečného počtu hráčů Malešic. Je škoda, že k takové situaci může dojít i v 1.B třídě.

Zveřejnil : Ivan Senci, 22. dubna 2019