Příprava A týmu - Čechie - Admira B 1:1
...

Přinášíme méně tradiční ohlédnutí za přípravným zápasem A týmu odehraným 10.února s B týmem Admiry. Dovolujeme si citovat přímo slova trenéra soupeře, Pavla Gregora, jenž si k ligové 19-tce Admiry od jarní přípravy přibral i právě našeho soupeře z tohoto utkání, Béčko Admiry.

"Přivítali jsme papírově slabšího soupeře a nestačili jsme se divit. Mužstvo ze Smíchova bylo posíleno několika šikovnými cizinci a velmi dobře takticky připraveno. Soupeř se dostal brzy do vedení krásnou střelou do šibenice a hrozil celý zápas z rychlých protiútoků. My jsme se lopotně snažili o překonání zkušené obrany soupeře a mírnou převahu lze spíše nazvat optickou. A ve druhém poločase jsme se strachovali ještě více, protiútoků přibývalo a Smíchov mohl několikrát zápas zavřít. Nestalo se, Dominik Slabý proměnil druhou ze svých šancí a alespoň přinesl remízu. Upřímně... spíše ukradenou, než zaslouženou. Budiž nám tento zápas poučením, že pokud nebudeme hrát týmově a vědomě spolupracovat, v přeboru neuspějeme. Kolektivní pojetí totiž pomáhá nahradit nedostatky jednotlivců a zvýrazňuje přednosti každého hráče..."

Zdroj: http://www.fkadmira.info/b-muzstvo.htm

Krom toho, že jsou tato slova pro A tým Čechie povzbudivá, jsou zároveň i obrovským závazkem jak pro celý realizační tým, tak i pro všechny hráče.

 

Zveřejnil : Ivan Senci, 20. února 2019