Příprava A týmu - Čechie - Lipence 5:2
...

 

Áčko Čchie pokračovalo v přípravě zápasem s týmem Sokola Lipence. Do zápasu nominoval trenér Fernandéz 17 hráčů stávajícího kádru. Jak tomu bývá v přípravných utkáních, cílem bylo vyzkoušet si hráče ne jen individuálně a pozičně, nýbrž i jako celek. Takže formace se lišily v pojetí hry, výsledekmem čeho bylo i několik hluchých pasáží zápasu. Pozitivním na zápasu je výsledek, avšak v rámci přípravy patřil tento zápas k méně vydařeným a ne všechny cíle a záměry se povedlo zrealizovat.
Áčko má pře sedou ještě dva přípravné zápasy před zahájením  jarní části, termíny najdete na webu. Z akce bylo pořízeno i několik fotek publikovaných na webu PFS - link zde https://www.fotbalpraha.cz/zpravy?type=2&id_team=35.

 

Áčko Čechie pokračovalo v přípravě zápasem s týmem Sokola Lipence. Do zápasu nominoval trenér Fernandéz 17 hráčů stávajícího kádru. Jak tomu bývá v přípravných utkáních, cílem bylo vyzkoušet si hráče ne jen individuálně a pozičně, nýbrž i jako celek. Takže formace se lišily v pojetí hry, výsledkem čeho bylo i několik hluchých pasáží zápasu. Pozitivním na zápasu je výsledek, avšak v rámci přípravy patřil tento zápas k méně vydařeným a ne všechny cíle a záměry se povedlo zrealizovat.Áčko má pře sedou ještě dva přípravné zápasy před zahájením  jarní části, termíny najdete na webu. Z akce bylo pořízeno i několik fotek publikovaných na webu PFS - link zde https://www.fotbalpraha.cz/zpravy?type=2&id_team=35.

Zveřejnil : Ivan Senci, 18. února 2019