Klub v zimě nespí
...

O nadcházejícím víkendu svým třetím přípravným zápasem A tým mužů pomyslně ukončí první polovinu zimní přípravy. Soupeřem je TJ AFK Slivenec, zápas se odehraje na Motorletu v neděli 3.2. od 17:30. První část přípravy byla celkem úspěšná. Náročný program absolvovaný zejména na hřištích Motorletu a Bílé Hory byl samozřejmě poznamenán klasickým zimním počasím. Ani neustálé pendlování mezi hřištěm v Jinonicích a na Bílé Hoře nepřidá na pohodlnosti, nicméně hráči se přizpůsobili a odevzdávají své maximum. Díky všem za čas a energii, jenž přípravě věnují.

Příprava běží samozřejmě i u ostatních týmů klubu – mužský B tým dělá společnost prvnímu týmu klubu již od zahájení přípravy a má za sebou i jeden přípravný zápas, C tým se pustil do přípravy v tomto týdnu. Dorostenci a starší žáci v na sebe navazujících trénincích zahájili přípravu před týdnem. Mladší žáci a starší přípravka pokračují v režimu nastoleném v loňském roce, kdy střídají tréninky na UMT hřišti na Čechii, v tělocvičně a gymnastické hale na Hradčanech a zápasovou praxi si udržují v rámci zimní ligy a turnajů. Mladší přípravka trénuje pravidelně v tělocvičně a hraje zápasy malé zimní ligy. Fotografie či videa najdete v částech jednotlivých týmů.

Klub však není živ jen svými sportovními aktivitami. Již po konci podzimní části sezony byly zahájeny práce na úpravě areálu, které pokračují v tomto období a jejichž cílem je zejména zajistit zlepšení prostředí pro fanoušky klubu. V těchto dnech zároveň začala první část rekonstrukce zázemí pro hráče, která bude pokračovat po skončení jarní části sezony. Cílem je vytvořit lepší podmínky pro stále se zvyšující počet aktivních hráčů klubu napříč všemi věkovými kategoriemi.

 

 

Zveřejnil : Ivan Senci, 01. února 2019