Ivan Senci
Více ...
16říjen

Další omezení aktivit na Čechii!

V souladu s nejnovějším usnesením vlády a aktualizovanými pravidly FAČRu Vám s lítostí oznamujeme, že se až do začátku listopadu veškeré zápasy ruší. Tréninky mohou od 14. 10. 2020 pokračovat pouze za účasti maximálně 6 lidí.

SK Čechie Smíchov
Více ...
13říjen
DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ!

Nadcházející víkendové zápasy na Čechii budou bez diváků, další zápasy se prozatím ruší

Více ...
09říjen
Výsledkový Servis 14.9. - 20.9.

Oba mužské týmy A a B prohráli. A-tým se Střešovicemi 1:3, B-tým se Slavojem Suchdol 7:3. C tým měl volno.

V mládežnických týmech byla úspěšná pouze Starší Přípravka, která v soutěžním zápase roztřílela SK Union Vršovice 25:8 a JVL turnaji Háje Jižní Město 23:3. Starší žáci prohráli s Loko Vltavín těsně 2:1. Mladší žáci A  - SK Třeboradice 2:4, Mladší Žáci B - Sportovní Akademie 1:6, Sokol Lochkov - Mladší Přípravka 8:7.

Více ...
20září
ÚSPĚŠNÝ VÍKEND MLÁDEŽE

Naše mládežnické týmy sehrály tento víkend celkem pět utkání.
I přes rozdílné výsledky nás u všech mužstev těšila hlavně pěkná hra a fakt, že se v utkáních snažíme předvádět věci z tréninků, nebojíme se zkoušet nové kličky, rozehrávky, střely a většina hráčů nechává na hřišti 100% své

B tým veze první tři body

Mužský B tým Čechie v sobotu 5. 9. zavítal na hřiště Nebušic, které v minulé nedohrané sezóně postoupily z prvního místa do II. třídy.  Sešlo se mnoho omluvenek, ale i tak byl provizorní trenérský tandem Klobouček, Mamedov schopen sestavit vcelku silný tým, který byl domácímu týmu více než konkurenceschopný. Po počátečním oťukávání se hned v 6. minutě po individuální akci a pohotovém zakončení prosadil Daniel Musca (0:1). Následovalo několik šancí na obou stranách. V 38. minutě byl nucen ze zdravotních důvodů vystřídat Nursultan Kazistay. Nahradil jej Elvis Osmanovič, který ještě pár chvil předtím seděl v autě z Chorvatska. Ihned po několika vteřinách na hřišti se tento hráč prosadil hlavou po rychlém protiútoku po rohu domácích (0:2). Poté převzali otěže hry domácí a výsledkem bylo několik velmi slibných šancí, které ale naše obrana a brankář Afonso (někdy i se štěstím) ubránili. Bohužel jsme inkasovali z poslední standartní situace před poločasem a tak se šlo do kabin za stavu 1:2.

Více ...
08září
Mládež v plném proudu - Mladší žáci

V ramci soustredeni mladsich zaku na konci srpna zavitala na Cechii i reprezentacni jednicka Tomáš Vaclík a kluci meli moznost se nazivo potkat s jednou z nejvetsich hvezd soucasneho narodniho tymu a spanelske ligy.

Jan Janota
Jan Janota
Více ...
07září
B tým  podlehl  TJ Sokol Lipence. 2:3.

B tým podlehl TJ Sokol Lipence. 2:3.

B tým v druhém kole podlehl po důstojném výkonu TJ Sokol Lipence, z.s. 2:3.

První kolo přineslo do B týmu poněkud pochmurnou náladu. Neuspokojivý stav vygradoval rezignací trenéra. Younesovi přejeme v jeho fotbalové kariéře hodně úspěchů.

S velkým očekáváním jsme pak vstoupili do druhé kola domácím zápasem s Lipenci. Stručně a jasně – zodpovědný přístup hráčů, vůle po prezentování se v daleko lepším světle, hlad po gólech. To byly hlavní atributy zápasu.

Ivan Senci
Ivan Senci
Více ...
01září
A tým - Nebušice 1:2

Třetí utkání v řadě na hřišti soupeře jsme začali aktivně, ale opět jsme dostali v 6. minutě nešťastnou branku, kdy nepovedený centr skončil za zády našeho brankáře 1:0. Opět na náš mladý tým dolehla nervozita a začali jsme kupit chyby a dostali soupeře do hry z čehož pramenila druhá branka po střele z křídelního prostoru 2:0. Po druhé brance se soupeř více stáhl do obrany, což na malém hřišti bylo z jeho strany chytré řešení. Měli jsme více míč na kopačkách, ale do vápna a tudíž do šancí jsme se dostávali těžko.

Marcel Grund
Více ...
31srpen
POHÁR: A-tým - FC Háje Jižní město 3:2

TESKAHOR POHÁR PRAHY

V prvním kole se A tým Čechie utkal s týmem FC Háje Jižní Město, z.s. Hráči měli možnost se poznat již v červnu, kdy tým Čechie nastoupil do přátelského utkání ještě v jiném složení.

Výhra 3:2.  Jedna vlaštovka jaro nedělá, nicméně na týmu Čechie lze pozorovat zlepšující se trend a i když v posledním mistráku jsme působili zakřiknutě a nejistě, v tomto pohárovém zápase jsme se nadechli do podstatně lepšího výkonu i když proti nám stál velmi těžký soupeř.

Ivan Senci
Ivan Senci
Více ...
28srpen

Valná Hromada klubu - 13. 9. 2020 od 14:00

Vážení členové Sportovního klubu ČECHIE SMÍCHOV, z. s.,

dovoluji si Vás v souladu se stanovami klubu pozvat jménem výboru spolku na valnou hromadu. Všichni členové nad 18 let jsou vítáni. Valná hromada se uskuteční dne 13. 9. 2020 od 14:00 na hřišti v klubové kantýně a bude navazovat na brigádu, která je plánovaná od 9:00 téhož dne. Věřím v hojnou účast všech, kterým není chod klubu lhostejný.

Vážení členové,

připomínáme zaplacení členských příspěvků na následující období-podzim 2020. Příspěvek 3000,- Kč uhraďte do 4. 9. 2020 na účet klubu 2701624499/2010, nezapomeňte uvést do poznámky jméno člena a kategorii.

S pozdravem

Výbor klubu

Více ...
25srpen
Praha 1999 - A tým 1:0

Po dvou prohrách v uvodních kolech jsme zajížděli k zatím neporaženému mužstvu 1999 Praha. Někteří hráči se nám do sestavy vrátili, ale pro změnu jsme nemohli použít jiné hráče.

Více ...
24srpen
Libuš - A tým 4:2

Do zápasu jsme vstoupili koncentrovaně a na rozdíl od minulého zápasu jsme drželi soupeře daleko od naší branky. Domácí se poprvé dostali k naší brance ve 13 minutě, kdy zahrávali rohový kop z kterého otevřeli skóre 1:0. Branka nás totálně zlomila a obraz hry se rapidně změnil a Poločas skončil 2:0. Druhý poločas jsme nastoupili jako vyměmění, ve 47. min Filip Mrštík snížil na 2:1, v 67.min Luca Croce vyrovnal na 2:2 a protože byl vyloučen domácí hráč, zdála se být výhoda na naší straně. Bohužel Domácí byly proti a zápas skončil naší prohrou 4:2.

Více ...
17srpen
A tým - Aritma 3:4

V prvním mistrovském utkání jsme se museli vypořádat s absencí osmi hráčů. Chtěl bych poděkovat Jirkovi Brabcovi, Ondrovi Sencimu a Ivanovi Sencimu, že oblékli dres bez jediného tréninku a nenechali mužstvo v situaci, kdybychom neměli brankáře a nikoho na střídačce.

Více ...
09srpen
Letní soustředění A-týmu

Letní Soustředění A-tým v přijemném prostředí benešovského S-centra znamenal přípravu na novou sezónu, fotbal a jiné sporty, přípravný zápas s U19 Benešov, team building a spoustu dobré nálady.

Sledujte náš Youtube kanál

Lukáš Klášterský
Více ...
30červenec
Letní příprava A-týmu

Letní příprava A-týmu v plném proudu. A o víkendu na soustředění do Benešova. Více zde na Youtube kanále

Více ...
22červenec
Přátelský zápas A-týmu se Spartakem Kbely 1:2

Do přípravy na novou sezonu vstoupil A tým Čechie bez osmi hráčů jarní části sezóny, ale zase se sedmi novými hráči. Z B mužstva do A mužstva byli přeřazeni Capovský, Kerlogot, Osmanovič a k mladým dorostencům Sosnovi s Fišerem přibyli bývalí dorostenci z Motorletu Hlinka s Arzumanyanem. Soupeřem byl tým Spartaku Kbely.

Více ...
21červenec

Po krátké prazdninové přestávce A-tým vstupí do letní přípravy s touto soupiskou A-tým-soupiska-léto2020 [DOC, 158.5 kB].

Takže za 10 dní a jde se na to!

Více ...
04červenec

Rozlučka dorostů

Dobrý den
připomínáme, že zítra proběhne rozlučka dorostů, kde se proti sobě v hlavním turnaji postaví 3 týmy - Mladší dorost, Starší dorost, Výběr Čechie. To si nemůžete nechat ujít!!!! :)

David Anděl
David Anděl
Více ...
26červen
Mistři – Mladší žáci a poslední trénink

V tomto týdnu proběhly na Čechii poslední tréninky a rozloučení se sezonou ve všech mládežnických kategoriích. Nejinak tomu bylo i u mladších žáků, kteří se opravdu nenudili.

Více ...
26červen
Rozlučka se sezonou 23.6.

V úterý 23.6. proběhla na Čechii „rozlučka“ či „dokopná“ dvou nejpočetnějších kategorií a to starší přípravky a mladších žáků.