Rozhovor s kapitánem mladšího dorostu

Před zítřejším zápase v Dolních Chabrech jsme se zeptali našeho kapitána na několik otázek. Je vidět, že se zítra od nás očekává výhra. Ale soupeře nesmíme podcenit.

T = trenér
F = Filip

T: Filipe, po minulé prohře jsme zase zabrali a vezeme si výhru 2:1! Co říkáš na tento zápas?
F: Soupeř byl celkem kvalitní, ale hráli jsme vyrovnaný zápas. Díkybohu jsme dokázali dát gól v poslední minutě a připsali si tak 3 body.

T: Jaký byl rozdíl mezi tímto zápasem a zápasem s Juniorem? Kbely mi přišly jako kvalitnější mužstvo než Junior...
F: Hřiště bylo suché, takže jsme neměli takové problémy. Taktéž jsme hráli, jak jsme měli a to je taky vidět na výsledku.

T: Obrana byla opět téměř bezchybná. Na středním obránci s tebou nastoupil Ondra Sosna, který na tomto postu nehraje. Jak se Ti s ním hrálo?
F: Jelikož se s Ondrou znám, tak vím, jak hraje. Známe naše styly hraní, tudíž jsme se dokázali skvěle doplnit. Myslím, že by Ondra mohl odehrát více zápasů na středním obránci.

T: Máme již za sebou 4 zápasy a zatím máme 2 výhry, prohru a remízu. Je to celkem dobrý začátek sezony. Co na to říkáš?
F: Tak už teď máme lepší výsledky než minulou sezonu. Stěžovat si rozhodně nebudu :-)

T: Dnes jsi s dalšími 3 spoluhráči (Englický, Novotný, Kerlický) nastoupil za starší dorost. Jak se vám hrálo?
F: První půli jsme se rozkoukávali a sledovali styl hry soupeře. Největší výkon přišel ve druhé půli, kdy jsme začali na soupeře tlačit a Matěj Kerlický vyrovnal na 1:1. Měli jsme i na výhru, ale bohužel nám štěstí tolik nepřálo.

T: V neděli jedeme do Chaber. Jak tento zápas vidíš?
F: Očekávám, že nebudou tak kvalitní jako Kbely, což znamená, že musíme zvítězit.

T: Filipe, děkuji za zodpovězení těchto otázek. Doufejme, že se nám zítřejší zápas v Chabrech povede. Sestava by měla být opět minimálně slušná :)